Vanessa Paradis musi szukać sobie nowego lokum. Najbardziej spodobała jej się willa o powierzchni 705 metrów kwadratowych z siedmioma sypialniami, ośmioma łazienkami, pokojem do zabawy, małym kinem, basenem i sauną za prawie osiem milionów dolarów.

Reklama

Johnny Depp i Vanessa Paradis poznali się w 1998 r. w paryskim Hotelu Costes, gdzie aktor brał udział w zdjęciach do filmu Romana Polańskiego "Dziewiąte wrota". Amerykanin wkroczył w związek z Francuzką wprost z kilkuletniej relacji z brytyjską top modelką Kate Moss. W 1999 r. przyszła na świat ich pierwsza pociecha - córka Lily-Rose, a w 2003 r. urodził się im syn Jack.

Choć dwójka nigdy się nie pobrała, to wielokrotnie podkreślała, że obdarza się dużą dozą zaufania, daje sobie przestrzeń, a dzieci stanowią solidny fundament ich związku. Aktorzy dzielili swój czas kursując między posiadłościami w podparyskim Meudon, Los Angeles, wyspą na Bahamach, a willą Le-Plan-de-la-Tour pod Saint Tropez. Zawsze starali się zachować prywatność i stronić od uwagi mediów, szczególnie chroniąc swoje dzieci przed czujnym okiem dziennikarzy.

Spekuluje się, że Johnny Depp wdał się w romans z aktorką Amber Heard.