Jak twierdzi znajomy muzyka, Kanye wręcz nie może się doczekać, by mieć dzieci z Kim i nieraz wspomina o tym, jak fantastycznie jego dziewczyna wyglądałaby w ciąży. Mimo krótkiego stażu para poważnie rozważa małżeństwo. Gwiazdy przyjaźnią się od lat, wspierały się podczas kolejnych wzlotów i upadków, by ostatecznie ich znajomość przerodziła się w coś silniejszego. Artysta twierdzi, że to właśnie Kim jest tą jedyną i są dla siebie stworzeni.

Reklama

Tymczasem celebrytka, dwukrotna już mężatka, nie sfinalizowała jeszcze rozwodu z koszykarzem Krisem Humphriesem. Związek pary trwał nieco ponad rok, z czego samo małżeństwo jedynie 72 dni. Sportowiec złożył pismo wnoszące o unieważnienie małżeństwa, gdyż uważa, że padł ofiarą oszustwa. West ponoć coraz bardziej naciska na narzeczoną, by jak najszybciej rozprawiła się z przeszłością i przyspieszyła procedurę rozwodową.

Kanye West świętował 8 czerwca swoje 35. urodziny. Z tej okazji Kim Kardashian wręczyła mu czarne Lamborghini Aventador LP700-4 warte 750 tys. dolarów oraz zrobiła mu niespodziankę odwiedzając go w Dublinie, gdzie raper wraz z Jayem-Z jest w trasie koncertowej promującej ich album "Watch the Throne".