Ubrany w elegancki garnitur David Beckham przemówił w imieniu swoim i żony:

- Chciałbym tylko powiedzieć w naszym imieniu: moim, Victorii, naszej rodziny i całego kraju - gratulacje Wasza Wysokość!

David i Victoria Beckham należą do nielicznych gwiazd, które są w bliższych kontaktach z rodziną królewską. W kwietniu zeszłego roku para miała zaszczyt uczestniczyć w ślubie wnuka królowej, księcia Williama i Kate Middleton w opactwie westminsterskim wraz z koronowanymi głowami, politykami i zagranicznymi dygnitarzami.

Jednak stosunki gwiazdy futbolu i projektantki mody sięgają dalej. Kiedy Victoria należała jeszcze do popularnego girlsbandu Spice Girls, miała możliwość poznać monarchinię. Stało się to w 1997 roku podczas występu zespołu na corocznej gali Royal Variety Performance.

Z kolei pierwsze spotkanie piłkarza Los Angeles Galaxy z brytyjską królową miało miejsce w 2003 roku. Elżbieta II doceniła zasługi gwiazdora, odznaczając go Orderem Imperium Brytyjskiego. Natomiast David i książę William, który jest prezydentem Angielskiego Związku Piłki Nożnej poznali się w grudniu zeszłego roku podczas ogłaszania gospodarza piłkarskich Mistrzostw Świata w 2018 roku. Panowie od razu się zaprzyjaźnili.