Afrojack jest teraz zajęty pracą i przez cały tydzień gra w różnych klubach na świecie. Paris nie podróżuje z nim, bo takie życie ją nie bawi - powiedział jeden ze znajomych pary.

Reklama

Amerykańska celebrytka staje się też coraz bardziej zazdrosna o szczęście swojej koleżanki Kim Kardashian, która wprawdzie niedawno rozstała się z Krisem Humphriesem, ale szybko znalazła oparcie w nowym mężczyźnie, jakim jest Kanye West.

To irytuje Paris, że Kim dzięki związkowi z raperem skupiła na sobie całą uwagę mediów. Ona jest wprawdzie też związana z muzykiem, ale popularności Afrojacka nie można porównać z Westem. Poza tym związek Hilton to równia pochyła. Dawno nie wychodzili nigdzie razem, a ona nie zabrała go nawet ze sobą do Cannes czy na Memorial Days do Las Vegas, bo on wówczas musiał pracować w Atlantic City - dodał znajomy.

Hilton z Afrojackiem nie łączy jednak tylko uczucie, ale również sprawy zawodowe. Ostatnio pomagał jej w nagraniu płyty, a później nazwał ją: najbardziej utalentowaną artystką, jaką znam.