Kuźniar zażartował z Patricka Swayze. "Musielibyśmy go reanimować"

| Aktualizacja:

Jarosław Kuźniar w ostatnim odcinku "X Factora" postanowił błysnąć żartem. Albo nie pomyślał albo się zwyczajnie zapędził, bo wyszło tak sobie...

wróć do artykułu
  • ~Ika
    (2012-05-15 12:02)
    na miejscu producenta programu, za takie coś bym go wywaliła!!!
  • ~tERESA
    (2012-05-15 20:50)
    WSTAJESZ I ŁŻESZ I DO TEGO MUSISZ PATRZEC NA RUDĄ MORDĘ FARBOWANĄ .
  • ~Hanna Lis
    (2012-05-15 17:31)
    Chociaz... kto wie...
  • ~vvv
    (2012-05-15 17:47)
    Dziwne to nowe pokolenie, moje pokolenie, patrzę z boku i nie dowierzam, jak można być pozbawionym podstaw kultury, empatii. Przecież wielu w moim wieku potrafią się zachować, nie wstydzą się własnych rodziców/dziadków, są dżentelmenami, długo by wymieniać. Niektórzy za to to jakieś kmioty, z prymitywnym zachowaniem, wstydzę się, że to moje pokolenie. A to się wynosi z domu moi Państwo, nie szkoła, nie otoczenie, ale właśnie dom, rodzice/dziadkowie mają największy wpływ na wychowanie potomków - dlatego dumna jestem z mojego dorosłego syna, a i kolejna dziatwa dobrze wychowana rośnie - wiele czasu im poświęciłam, ale nie trzymam pod kloszem, potrafię przeprosić i do błędu się przyznać, ale zawsze widzę szacunek moich dzieci do mnie, do ludzi starszych , do chorych...do słabszych, bo wychowanie to postawa i niech mi nikt nie mówi, że na to czasu nie ma bo pracuje, ja też prowadzę firmę, ciężko pracuję, jednak zawsze mam czas dla czwórki moich dzieci!
  • ~Genitaliusz
    (2012-05-15 18:20)
    TyPOwy przedstawiciel klasy reżimowych dziennikarzy z pod znaku Tomasz Lisa, tyPOwy przedstawiciel reżimowych mediów z POd znaku GW i TVN.
  • ~Lutek
    (2012-05-15 19:19)
    Kuzniar,to taka wyksztalcona wsza,oswiadczam ,ze w obronie sp. wspanialego
    aktora i czlowieka ,za haniebne slowa chama Jaroslawa Kuzniara dalbym mu w ten niewyparzony pysk.
  • ~ZbyszekD
    (2012-05-15 19:43)
    To jest podobno najpopularniejsza telewizja w Polsce - według ostatnich notowań, jeżeli to prawda to już zanurzamy się w szambie.
  • ~Ewa
    (2012-05-15 20:03)
    Zwykły ćwok i szczekaczka a nie dziennikarz
  • ~Cicero.
    (2012-05-15 22:24)
    Powinni go wywalić z TV na bruk . ale czy go wywalą,to też pytanie?
  • ~Hanna Lis
    (2012-05-15 16:33)
    Moj maz Tomek, tez jest klakieram rzadowym jak Kuzniar, ale nie jest przynajmniej rudy.
  • ~prawdziwek
    (2012-05-15 22:50)
    odkąd tego rydza nie oglądam,każdy dzień jest dla mnie cudny !
  • ~rak trzustki to smierc...
    (2012-05-15 23:21)
    Oby los sie nie odwinal i Kuzniar ktoregos dnia z przerazeniem uslyszy taka diagnoze ...rak trzuski... a z tego sie nie wychodzi pamietaj chamie...
  • ~iustus
    (2012-05-16 00:53)
    Kuzniar to przykal szui i bufona ktory nie ma wiedzy ani kultury a jedynie tupet.
  • ~obserwator
    (2012-05-16 07:24)
    Agatha Christie:
    Gdyby wszyscy głupcy nosili białe czapki, ludzkość z lotu ptaka wyglądałaby jak stado gęsi
  • ~mesjasz
    (2012-05-16 07:21)
    to po prostu prostacki cham jak jego ojciec
  • ~SAMBOR
    (2012-05-16 08:55)
    Burak pastewny ...wsi spokojna wsi wesoła...Rym do puper ...KURDUPEL kudy mu do Patryka
  • ~Krolowa Angielska
    (2012-05-15 16:32)
    Kuzniar to tepak z łże telewizji TVN 24 - rzadowej gadzinowki.
    Typowy idol POMATOLOW.
  • ~POwiem krotko .....
    (2012-05-15 16:01)
    ...Na gluPOte nie ma rady ! ! ! - niestety ! - ZAL !
    .
  • ~beret
    (2012-05-15 12:04)
    Ten błyskotliwy funkcjonariusz aparatu terroru państwowego przebrany za dziennikarza nie zdaje sobie sprawy, że Patryk zmarł. Jego przełożeni nie włozyli mu do głowy informacji o aktorach - on ma dowalać P{iS-owi przy każdej okazji :)
  • ~euro-pejczyk
    (2012-05-15 13:10)
    kuzniar powinien teraz zostać twarzą PO.
    Bo odwrotną stroną już jest.