Aubry domaga się od Halle Berry 20 tys. dolarów miesięcznie na opiekę nad ich córką Nahlą. Wniosek o alimenty, który Gabriel Aubry wniósł do sądu, jest dość zaskakujący, bo od lutego model ma bowiem ograniczone prawa do opieki nad dzieckiem.

Reklama

Były partner Halle Berry ma bowiem poważne problemy z agresją i dlatego Departament ds. Dzieci i Rodziny w Los Angeles odebrał mu prawo do spotykania się z córka bez nadzoru.

Gabriel znalazł jednak sposób, by wyciągnąć od Halle spora sumkę. Model twierdzi, że comiesięczne wsparcie finansowe pozwoli mu zapewnić 4-letniej Nahli najlepsze warunki do życia podczas dłuższych wizyt córki u niego w domu. Takie będą konieczne po przeniesieniu się Berry do Francji.

36-letni Aubry, który jeszcze niedawno stanowczo się sprzeciwiał przeprowadzce byłej partnerki do Europy, teraz jest skłonny pozwolić na nią, ale w zamian domaga się pieniędzy. W dodatku były Berry żąda od swej słynnej byłej partnerki pół miliona dolarów na pokrycie kosztów związanych ze sprawą sądową o prawo do opieki nad córką. Zdaniem Aubry'ego tyle właśnie wynosiło honorarium jego adwokata.

Możliwe, że mimo wszystko zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" zgodzi się na żądania Gabriela. Aktorce bardzo zależy na przeprowadzce do Francji, bo czuje się zaszczuta przez żądnych sensacji fotografów.