Kto by pomyślał, że aktorka, która ma sławę, pieniądze, miliony fanów na całym świecie, wiele świetnych ról i Oscara na koncie, może czegokolwiek zazdrościć swojej przyjaciółce. A jednak. Halle Berry ma ciche pretensje do Sandry Bullock, bo ich stylistka Deb Waknin poświęca jej cały swój czas i uwagę.

Reklama

Berry współpracuje z Waknin już od czterech lat i dotychczas nie wyobrażała sobie, że jej kreatorka mogłaby zawieść ją w potrzebie. Mimo to, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie "Czekając na wyrok" była ostatnio podobno zmuszona skorzystać z pomocy innej stylistki, Maryam Malakpour.

Właśnie to zdarzenie spowodowało, że u Berry zrodził się żal do Sandry Bullock. Agent aktorki zapewnia natomiast, że nie wpłynęło to na relację przyjaciółek, które nadal darzą się dużą sympatią.

Nic jednak dziwnego, że obu paniom tak bardzo zależy na współpracy z Deb Waknin. Stylistka, która ubiera także Diane Keaton i Sofię Vergarę, znalazła się na 9. miejscu listy 25 najlepszych w branży stylistek i stylistów według magazynu "The Hollywood Reporter".