• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-24 21:38)
    No tak, wystarczy zrobić licencjat w Anglii i znać angielski, żeby w POlsce zajmować najwyższe urzędy.

    Jak to było? ,,Poddajcie się, albo będziecie martwi''? Do tego nie umie wiązać krawatów, ma wygląd przejrzałego ministranta i do tego bardzo lubi płacić służbową kartą kredytową.

    Ukraińcy do dzisiaj nie mogą przestać się śmiać...Niezły kabareciarz.
    Jaki kraj taki i marszałek, czyli kiepściuchno.
    Kiedyś Polska stała nierządem, teraz POlska nierządem leży.
  • ~Kazimierz
    (2014-09-25 16:29)
    Z wyglądu nadaje się na leczenie zamknięte .
  • ~zdRadek
    (2014-09-24 21:29)
    Co ci się durna opozycjo nie podoba? hę? Wbijcie sobie polaczki do tych swoich tępych łbów ten fakt że to ja jestem PAN! Jestem pan nie tylko na Chobielinie, bo to ja, JAAA ROBIŁEM LASKĘ AMERYKANOM!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-24 22:24)
    W sumie to żałuję, że głosowałemna PO. :(
  • ~maryska
    (2014-09-24 23:53)
    hak i tak POzostanie chamemem i prostakiem
  • ~applecham
    (2014-09-24 21:22)
    Marszałek co na taśmach rozmawiał o prostytutkach, genialnie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-25 05:25)
    MINA RADOSLAWU S. I A. ZRZEDNIE

    NA SZUBIENICY ZA WSPÓLUDZIAL W LUDOBÓJSTWIE

    GWALTACH, RABUNKACH, MORDERSTWACH W NOWOROSJI
  • ~POmatoły nie znacie dnia ani godziny
    (2014-09-24 23:15)
    s.i.k.o.r.s.k.i storpedował tarczę rakietową ameryki w polsce to znaczy chciał łapówy od usa bodaj chodziło o 20 miliardów więc ameryka zrezygnowała co to oznacza POmatoły że putin może zrzucić bombę atomową na warszawe co było cwiczone rok temu zresztą ukraina donosi że w doniecku te faszysty używają atomu
  • ~krajanka
    (2014-09-24 21:34)
    Skojarzenia: karp czy bokser z przetraconym nosem? Jednym slowem fizjonomia raczej nieciekawa (glupawa)!
  • ~gosc
    (2014-09-24 21:26)
    No jak juz taki pajac zostall wybrany na marszalka sejmu to kompromitacja .Jak go widze to od razu mam przed oczami jego wypowiedzi na tasmach.

    Jak ra "sitwa " sie wynagradza,kiedy to sie skonczy? Mysle ze spoleczenstwo przy wyborach postawi kres tym pajacom.