• ~dziadek 70 - letni
    (2014-08-09 09:29)
    Mieszkam w Waw-ie 50 lat dymałem panienki z pigalaka , i takiej kur--y nie widziałem :-(
  • ~dr.rech
    (2014-08-09 09:44)
    TO TO COŚ TO OBCY WŚRÓD NAS ... !!!
  • ~uli
    (2014-08-09 06:51)
    zastanawiam sie dlaczego TVN i Polsat robią darmową reklame tym cymś.
  • ~Palec boży
    (2014-08-09 05:43)
    W czyim imieniu tak naprawdę działał Zawisza? Nie sadze żeby Bosak albo Robert Winnicki zachował się tak po chamsku. Ci dwaj zawsze sa kulturalni i nigdy nie slyszalam żeby znieważyli kogoś. Zawisza "dowiedział" się że osoba w jego towarzystwie tak naprawdę nie jest kobietą tylko facetem w kobiecym ubraniu i stad jej meskie zachowanie. To nie jest ani grzeczne, ani kulturalne żeby tak jawnie lekceważąco traktować inną osobe. Owszem, ktoś powie ze nie jest kulturalnie polewać kogos wodą, ale transeksualisci zwlszcza oni doznali w swoim zyciu wiele upokorzen i łatwo puszczają im nerwy. Sa ludzie którym nie jest łatwo zrozumieć dlaczego facet robi z siebie kobietę, ale cokolwiek by to było nie powinno być przyzwolenia na bezpodstawne ranienie kogoś.
    Trzeba zrozumieć ze transeksualisci wdziali kiedyś kobiece stroje żeby uchronić się przed bardzo destruktywnymi gejami. Zwykli gejowie nie podrywają transow, bo baba która widzą w nich nie podoba im się. Nie kreci ich i o to tu chodzi. Transy sa im "wdzięczni" za to!
  • ~Fuuujjj!
    (2014-08-09 01:45)
    Rzygać mi się chce na widok tego gooooowna...
  • ~obiektywny
    (2014-08-09 09:46)
    polska schodzi na psy - co to kurde jest to rafacos ? i dlaczego jest promowane w tv ? nie interesuje mnie ten polityk ale zapraszanie facetow przebierajacych sie za kobiety i zwracanie sie do nich per Pani przez prowadzaca pozostawia wiele zyczenia.
    Apeluje o zdrowy rozsadek.
  • ~andrzejto
    (2014-08-09 09:40)
    Wojtek - Koleś z problemami ( bo tym jest mężczyzna przebierający się w sukienki) powinien iść do psychoterapeuty. Czytałem wypowiedź kobiety, która miała okazję robić zakupy w sklepie w okolicy tego kolesia. I działo sie to samo. Gość przypieprzał się do wszystkich za samo spojrzenie. Więc daruj sobie.
  • ~TO COŚ ZBOCZONE
    (2014-08-09 08:06)
    Gdzie ten burdel z TYM CZYMŚ ? Proszę o adres lub telefon.
    Trochę drogo 200 zł. Mam dużego. Proszę więc o ulgę.
  • ~to ruń
    (2014-08-09 07:43)
    JAK MOŻNA TAKIE COŚ JEDNO I DRUGIE ZAPRASZAĆ DO TELEWIZJI NA WYWIAD.PRZECIEŻ JEDNO I DRUGIE TO DNO MORALNE!
  • ~Wojtek
    (2014-08-09 07:37)
    Zawisza potraktował Rafała instrumentalnie - obrażając go, chciał zbić na tym spotkaniu kapitał polityczny. On nie ma do tego prawa, nawet gdyby był świętym Rycerzem Niepokalanej. Taka jest wasza moralność patrioci-nacjonaliści, niebieskie smutasy, podpalacze, śmierciożercy.