• ~aK
    (2012-09-23 15:42)
    wszyscy goście wyglądają w tych swoich ubiorach jak kosmici.
  • ~GR.....
    (2012-09-23 19:56)
    najlepszego mlodej parze... goscie mogli lepiej i stosowniej dla sytuacji dobrac garderobe... nie elegancko i nie odpowiednio np. bieli nie zklada sie na sluby... biel w dniu slubu nalezy tylko do mlodej pani...gdzie podziala sie slylizacja...i ta slynna polska wiedza co gdzie i kiedy...
  • ~x
    (2012-09-23 21:07)
    Kto wpuścił tę czerwoną chołotę do kościoła - chyba jakiś TVN-owsko GW-niany ksiadz??
  • ~cyprys
    (2012-09-23 20:56)
    Tatuś komunista, ateista i agnostyk, zasłużony PZPR-owiec, nawet w Watykanie nie ukląkł podczas mszy, kiedy wszyscy klęczeli, a córunia bierze ślub w Katedrze Polowej Wojska Polskiego !!! Szczyt hipokryzji !!!
  • ~kibel
    (2012-09-23 20:47)
    Ola Bardacha - pięknie !
  • ~OBSERWATOR
    (2012-09-23 20:24)
    MENAŻERIA Z SZAMBA RODEM
  • ~Tofik
    (2012-09-23 20:23)
    re christ.
    Nie z Izraela, i nie Macierewicza a nazywa się Józef Bąk. I nie jest to zmyła, bo jego ojciec wziął ślub nie tak dawno temu.
  • ~Dagmara
    (2012-09-23 20:13)
    Goowno mnie obchodzi impreza u komuszych POpłuczyn
  • ~PytanKO
    (2012-09-23 20:09)
    Dlaczego czerwone świnie wyprawiają sobie imprezki w kościołach katolickich?
    Co za bezwstydny klecha pozwala na ten cyrk?!
  • ~jij
    (2012-09-23 20:03)
    domini9ka kulczyk z drugim mezem - pierwszego wydoila i zwinela żagle
  • ~ht
    (2012-09-23 20:01)
    bez ujecia z gory dopiero widac tych kurdupli po 155cm wzrostu. herbusiowa jak to wyglada haha
  • ~czwartek
    (2012-09-23 19:58)
    Czy para nowozencow miala nauki przedslubne w parafii?Moze byly nauki u prof.Srody z tematu,ktorego chciala profesor widziec pana Gowina przed kamerami?
  • ~qwerty
    (2012-09-23 19:54)
    ciekawe czy rozwód będzie równie huczny jak ślub..
  • ~Oceniająca
    (2012-09-23 21:08)
    Państwo Młodzi oceniam na b.dobry . Super wyglądała p.Jolanta Kwaśniewska. Całą oprawę zepsuł mi widok Krzywonos - co za bezguście.
  • ~Jane z północy
    (2012-09-23 19:46)
    Ola demonstruje "gest Kozakiewicza". Komu to pokazała.Biła się o Badacha?
    W moim otoczeniu dziewczyny nie bija się o chłopaków,zrywają ich jak dojrzałe
    orzechy,wykorzystują na różne sposoby i ...zmiana na święższą skórę i twardszy
    mięsień.
  • ~christ
    (2012-09-23 19:45)
    podobno na pszyjeciu byl nieslubny syn Antoniego Maciarewicza, przyjechal prosto z Izraela.
  • ~Spermopijka
    (2012-09-23 19:40)
    Ciekawe jak noc poślubna mineła ,zrobiła mu lodzika bo ma ta dolna szczena jak Gmoch
  • ~Majka
    (2012-09-23 19:38)
    U nas na studniówce lepiej towarzystwo było ubrane
  • ~obluda
    (2012-09-23 19:36)
    Do czego to doszlo ,ze tacy ludzie biora slub koscielny.Mam pytanie czy Ola byla u bierzmowania ? Czy byla tez na naukach przedmalzenskich?
    Czy dalej sie daje sluby po znajomosci jak Tuskowi?
    mam przyjaciolke ktora jest praktykujaca katoliczka ,ale z przyczyn nie od niej zaleznych nie mogla byc u bierzmowania i niestety nie mogla wziac slubu koscielnego. A sa tez tacy co daje im sie wszystko w jeden dzien.
  • ~Dżwig
    (2012-09-24 15:40)
    Ale co tam robiła coorwonos? Zawracała robotników na strajk?