• ~berl
    (2012-09-23 11:12)
    Kuba, fajne portki:)
  • ~cgr02
    (2012-09-23 11:13)
    A mnie raczej bierze na wymioty kiedy na narodowym piedestale widze czerwona burzuazje
  • ~asad
    (2012-09-23 11:14)
    Żałosne, postkomunistyczna "księżniczka". Jakie Państwo taka i "księżniczka".
  • ~aUTOR
    (2012-09-23 11:15)
    Kościelny ślub??? To ci dopiero...
  • ~London
    (2012-09-23 11:16)
    Oloejniczak jakie spodnie ubrales! Popatrz na Anglikow!! "Cut (jaskółka)

    Nazywany przedtem „Cutaway” – dzisiaj skromnie cut, jest noszony przy bardzo oficjalnych okazjach, akceptowany na popołudnie. Z tego powodu został nazwany „frakiem dziennym”. Cut jest nową propozycją wyjściowej, przedłużonej marynarki dziennej, lecz różni się od niej szczegółami, takimi jak modnie skrojone poły przodów. Do takiej czarnej, granatowej lub srebrzystoszarej marynarki nosi się tradycyjne prążkowane czarno-szare spodnie, zwane sztuczkowymi oraz niekonwencjonalne dodatki: białą koszulę ze stójką i srebrzystoszary krawat lub też jeszcze bardziej elegancko: koszulę z zagiętymi rożkami kołnierzyka i do tego szary jedwabny plastron, perłowoszarą lub beżową kamizelkę i lakierki. Nieodzowne do kompletu są śnieżnobiałe gładkie rękawiczki oraz szary cylinder (popielaty). Biała chryzantema w butonierce będzie idealnym zakończeniem wytwornego ubioru. Zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii Cuty są oficjalnymi ubiorami w dniu ślubu – zarówno dla pana młodego, jak i gości.
  • ~fx
    (2012-09-23 11:17)
    Śliczna Henryka Krzywonos (narodowa bohaterka) na ślubie Oli,
    cudownie :))))))
  • ~kacyk w kościele
    (2012-09-23 11:21)
    Co ważne Kwach wygląda trzeżwawy Ale kupa POwiatowy musieł coś
    zażyć bo ma debilowaty uśmiech na tej focie
  • ~walterowiec
    (2012-09-23 11:22)
    Niech Żyje Czerwona Burżua! Niech Żyje Czerwona Targowica !!!
  • ~Antykomor
    (2012-09-23 11:23)
    Już wszystko wiem Ryje znajome tak bawi sie pseudo-szlachta ciekawe jak bede spiewac jak lud zmiecie to bydło ze sceny
  • ~maria
    (2012-09-23 11:26)
    WRESCIE NARESCIE ---WYbrala NIC DODAC NIC UJAC --REklama i media zrobia wszystko za srebniki BYLE cos ZROBIA COS ---
  • ~ona
    (2012-09-23 11:26)
    Kuba ubior, to szczyt nietaktu. Ubior Clocharda. Czlowiek bez smaku i szacunku dla innych.
  • ~PO_łże
    (2012-09-23 11:27)
    Tyle mętów w jednym miejscu przypomina studio tvn.
  • ~ja
    (2012-09-23 11:29)
    Ależ ona brzydka!!! Wyjątkowo brzydka- bo zazwyczaj każda panna młoda wyglada ładnie- a ona BRZYDKA. FUJ...
  • ~CIEKAWY
    (2012-09-23 11:29)
    A GDZIE AŁGANOW?
  • ~maria
    (2012-09-23 11:29)
    Ta Krzywonis idzie PO TRUPACH DO CELU ---wszedzie aby sie najesz --nie zwazajac na do kogo i dlaczego -PRZECIEZ TO POTWIERDZA SWOIM KLAMSTWOM PO SMIERCI P WALENTYNOWICZ --FALSZYWA BOCHATERKA SOLIDARNOSCI NA ZYCZENIE TUSKA I KOMOROWSKIEGO ---
  • ~bez jajec
    (2012-09-23 11:30)
    Gdzie je Bolek??? Jak to nie ma Bolka??? Henia bez Bolka przyjechała???
  • ~Kogo to obchodzi
    (2012-09-23 11:32)
    Komusza holota z krzywonoewm na czele...samo zakłamanie
  • ~SAARARA
    (2012-09-23 11:33)
    To wy bedni ogłupieni Polacy zaplciliście swoja krwia za te CZERWONA BURŻUAZJĘ!

    Precz z komuną
    Rozliczyć wszystkich winnyc stanu wojennego oraz tych ,którzy uwłaszczyli sie na majątku WSZYSTKICH POLAKÓW
  • ~Stoczniowiec
    (2012-09-23 11:33)
    Same znajome ryje ooooooooooo Krzywonos pierwsza Locha RP zatrzymała tramwaj ha ha ha chyba juz zapomniała jak ja stoczniowcy POciskali na styropianie
  • ~ewa
    (2012-09-23 11:34)
    Pani Herbus gratuluje smaku !