• ~hiha
    (2012-12-13 14:08)
    Do gosci najbardziej pasuje legenda krzywonos. Kto ona? Czyzby matka chrzestna oli?
  • ~jorgos
    (2012-10-31 22:17)
    Żygać się chce
  • ~Jorgos
    (2012-10-31 22:14)
    Czerwona hołota się bawi . Polacy czas na siekiery.
  • ~Anna R.
    (2012-10-21 20:26)
    Chyba najfajniej wyglądała Edyta Herbuś. Bardzo zgrabna i fajna dziewczyna.
  • ~Barbara
    (2012-10-19 14:28)
    Fatalnie wygląda Natalia Kukulska ,chyba jest chora bo ledwo się porusza ,mąż to fajny chłopak syn Janeczki i Jasia D.
  • ~kropka
    (2012-10-09 16:17)
    Najbardziej podoba mi się Henryka Krzywonos szczyt elegancji i dobrego gustu.
  • ~ego
    (2012-10-07 21:00)
    Nie rozumiem co obchodzi zwykłego polaka kto ,za co,za ile,jak.,że bez przerwy opisujecie wesele.Wesele jak każe inne.
  • ~Los milions
    (2012-10-06 11:35)
    Ci goscie wyglądają jak na weselu w Parciorzycach.DLACZEGO polscy cylebrycie NIE UMIEJĄ SIE UBRAC JAK LUDZIE np, z LOS ANGELES.DLACZEGO TACY WYMIĘCI I PRZAŚNI JAK siano.
  • ~SPED
    (2012-10-05 23:20)
    ile GOOna przyniosl w sPOdniach KUPA WOJEWODZKI
  • ~joziio z lewj strony
    (2012-10-05 23:09)
    DLA KOGO TO BIZANCJUM. JOLANTA KWASNIEWSK NADAL CHORUJE NA MANIE WYZSZOSCI.TAK TO JEST Z TYMI NIZINAMI SPOLECZNYMI,ZA WSZELKA CENE CHCA WDRAPAC SIE NA WYSOKI SZCZEBEL.LEWICA Z SERCEM PO PRAWEJ STRONIE BRAWO...co na to powiedzalby LENIN Z MARKSEM
  • ~Alek
    (2012-10-05 11:57)
    BRAWO !!! Wiem już jak się bawi CZERWONA BURŻUAZJA !!!11111
  • ~m
    (2012-10-05 08:31)
    branie ślubu w kościele dla tej chołoty bydlęcej koszernej jest grzechem oni nie umieli się zachować w kościele i uszanować swiętości klnąc itp
  • ~Czerwona burżuazja której Banda Tuska pozwala bryl
    (2012-10-05 07:25)
    Czerwona burżuazja, noworysze z PRL PZPR I SLD to goście i sami zainteresoani
  • ~ku ku na muniu
    (2012-10-04 06:59)
    Kukulska - ku ku na muniu.
  • ~Toz to ZOO t.j. slub stulecia !!!
    (2012-10-04 06:56)
    Toz to ZOO : malpoludy sie zeszly. Pewnie recami jedli !!!
  • ~nukol
    (2012-10-01 21:20)
    ślub O.Kwaśniewskiej i urodziny Wałęsy i ich goscie namacalnie potwierdzają to o czym wszyscy ,swiadomi Polacy wiedzą doskonale . Układ okrągłostołowy czerwonej nomenklatury z częścią opozycji (Unia Wolnosci-Unia Demokratyczną-PO) trwa nadal nawet na plaszczyżnie towarzyskiej tzw. salon warszawski i jak w PRLu dbają wyłącznie o swoje interesy do tego potrzebna jest władza ,a stado ogłupiałych i nieswiadomych lemingów na nich głosuje.Kancelaria Komorowskiego jest azylem i ośrodkiem tego różowo-czerwonego układu.
  • ~ENO
    (2012-10-01 15:20)
    Zobaczcie prosze tylko zdjecie Nr. 7 , co to za prostacke pozy i ubiory??? Zero smaku, zero wygladu, zero rozumu. Stoja jak worki ze sloma na asfalcie... Czy Wy w Polsce nie macie nikogo , kto swiatowo obeznany jest? Gdzie sa mlodzi
    inteligentni ludzie? Gdzie jest ktos co cos potrafi??? Jestescie juz wszyscy
    tak z takich reprezentantow w Waszym kraju zadowoleni??? Wstyd.
  • ~hahaha
    (2012-10-01 07:57)
    Czerwona szlachta - karykatura i parodia.
  • ~Beata
    (2012-09-30 22:07)
    Niech kazdy spojrzy na siebie a pózniej ocenia innych,,
  • ~Aj waj cymes he, he,
    (2012-09-30 19:32)
    A ten mlody to tez mocno waniajet - niskie czolo plasowanego burka.