• ~Awatar
    (2011-12-04 08:31)
    Do: ~as2011-12-03 01:40

    "Z tego bełkotu wynika, że jest też : prawda nieszczera" - to typowe dla Bolkowiny!!!"

    Jak można tak ordynarnie pisać o kimś, kto jest bez wątpienia pozytywną postacią w rodzinie Wałęsów. Powiedzenie "szczera prawda" należy do kanonu idiomatycznego języka polskiego i tak się mówi. Ktoś kto tego nie wie i drwi z tych, którzy wiedzą, jest nie tylko funkcjonalnym analfabetą, jest niewykształconym, lub wykształconym, burakiem
  • ~peło
    (2011-12-03 21:29)
    Nawet za darmo tego steku salonowych bredni nie chcę.
  • ~Teresa
    (2011-12-05 12:20)
    A kt ten chłam kupi? Dziennikarz napisał co chciał, a najmniej jest tam prawdy.
  • ~NAGRODA JOBLA DLA DANKI KWIACIARKI
    (2011-12-05 15:03)
    TEZ UWAZAM ZE DANCE PO SZKOLE PODSTWAWOWEJ ZA NAPISANIE KSIAZKI, A W ZYCIU ZADNEJ KSIAZKI NIE PRZECZYTALA, NALEZY SIE NAGRODA JOBLA.
  • ~poddany
    (2011-12-05 18:23)
    Dlaczego ta kobita jest tak bezgranicznie głupia , dlaczego tak bezgranicznie głupi są ludzie , którzy próbują nam wcisnąć że pomidorowa coś samodzielnie skrobnęła .Ona i Bolek używają papieru w wychodku lub do rozpalania w kominku . Ludzie ,społeczeństwo polskie nie składa się tylko z bezkrytycznych matołów , a pisząc takie bzdety umacniacie tych światlejszych że to właśnie wy zawyżacie średnią debilizmu .
  • ~kityle
    (2019-11-11 21:58)
    biedna kobiecina nawet nie czuje jak jest śmieszna
  • ~Polon
    (2011-12-06 06:55)
    Pani Danuta Walesa napisala ksiazke, ktora jest bestsellerem.

    Nie zapominajcie o tym Pisuarowe obszczymurki.
  • ~kityle
    (2019-11-11 21:55)
    lepiej by napisala, które dzieciątko kapciowego Miecia a które Bolka
  • ~madame Bovary
    (2012-02-12 13:42)
    ja bym książkę tej kucharki do rąk nie wzięła po jej wypowiedzi jak synek spowodował awarie ten przedtem że nie było by Boga gdyby miał zostać skazany co za myślenie tej klepy!!!
  • ~Co mogłoby być interesujące.
    (2011-12-07 08:15)
    Nie wydaje się aby pani Wałęsa była zdolna do głębszych intelektualnych wynurzeń. Z władzą miała wspólnego tyle co ugotowała dla tego lub owego. Raczej nie nagrzeszyła, bo nie rządziła, więc nie musi czynić literackiego żalu za grzechy jak np. niejaki Balcerowicz, czy inny Jaroszewicz Chociaż jej spostrzeżenia na temat inwigilacji obywatela przez służy reżimu puczysty Jaruzelskiego oraz postkomunistycznych trzeciej RP mogłyby być interesujące, gdyby tylko była zdolna do takich spostrzeżeń.