– Obecnie biorę udział w 15 projektach, mam swoją fundację, ale też stworzyłam linię własnych suplementów – mówi agencji Newseria Lifestyle Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka MMA.

Sportsmenka podkreśla, że firmowana przez nią marka stawia na efektywne formuły, które zostały stworzone przez specjalistów z zakresu żywienia. Każdy produkt jest pewny, zdrowy i bezpieczny dla organizmu.

Reklama

– Przez wiele lat byłam poddawana testom antydopingowym i wiem, że bardzo często otrzymujemy produkty niedobre jakościowo, dlatego też zawsze chciałam stworzyć czystą linię suplementów, która będzie dedykowana nie tylko sportowcom, ale każdemu z nas po to, żeby dbać lepiej o swoje życie, o swoje zdrowie mówi zawodniczka MMA.

Sportsmenka zamierza kontynuować drogę w tym kierunku. Ma przygotowany profesjonalny biznesplan, chce nadal rozwijać działalność i poszerzać ofertę swojej firmy, dlatego też postanowiła zdobyć niezbędną wiedzę w tym zakresie.

– Wiem, że szkoła biznesowa da mi umiejętność radzenia sobie i rozwijania mojej firmy, którą w przyszłości chcę rozwinąć globalnie i dystrybuować moje produkty na cały świat – mówi.

Joanna Jędrzejczyk planuje też dalsze działania na rzecz promocji sportu, bo wie, jak ważną rolę odgrywa on w życiu każdego człowieka. Regularne treningi, rozwijanie swoich sportowych pasji, a nawet sporadyczna aktywność fizyczna potrafią zdziałać cuda.

– Zawsze chciałam działać w ramach sportu, dlatego też bardzo mocno staram się być aktywistką sportową i motywować innych ludzi do aktywności fizycznej. Ze swojego doświadczenia wiem, że sport nie tylko daje siłę fizyczną, dobry wygląd i dobrą sylwetkę, ale też siłę mentalną i umiejętność radzenia sobie z dużymi życiowymi problemami. Bo jeżeli każdego dnia potrafimy przezwyciężyć swoje ograniczenia, gdzieś poszerzyć te limity, to później problemy nagle stają się łatwiejsze, stajemy z nimi w konfrontacji – mówi.

Zawodniczka MMA sama próbuje swoich sił w różnych dyscyplinach sportu. Doskonali naukę jazdy na nartach, uczy się jeździć na snowboardzie i chce wystartować w Rajdzie Dakar.