W środę 4 stycznia w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o tym, że Katarzyna Skrzynecka żegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo".

Była z nami od początku i pokazała, że w "Twoja twarz brzmi znajomo" nie tylko można się świetnie bawić, ale także, że jest to program o najszczerszych emocjach, których dostarczyła nam całe mnóstwo. Dziękujemy Kasiu, że byłaś z nami przez te wszystkie edycje - napisano.

Reklama

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia pojawiła się informacja, że w show zabraknie Michała Wiśniewskiego.

Dzień przed publikacją postu Skrzynecka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym wspominała najlepsze według niej prezentacje w programie.

"Obejrzałam wszystkie występy z zachwytem i wzruszeniem wcale nie mniejszym, niż to, z którym podziwiam na żywo za stołem jury kolejne wcielenia uczestników show" - napisała.

Na koniec dodała, że nie może doczekać się kolejnych metamorfoz w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Zamieściła też hasztag #lovemyjob.

Jak podaje "Super Express" Skrzynecka na rozmowę do siedziby Polsatu została zaproszona tuż po pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Aktorka na razie nie skomentowała decyzji stacji.