Paulina i Krzysztof brali udział w drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Reklama

Po pewnym czasie od zakończenia programu pojawiły się informacje o tym, że być może para rozwiedzie się. Wówczas udało się chyba opanować sytuację, bo para wciąż była razem.

Mimo, że uchodzili za najbardziej niedobraną parę show, nie tylko się nie rozstali, ale też w marcu ubiegłego roku zostali rodzicami.

Najwyraźniej jednak kłopoty w tym związku znowu stały się codziennością i para zdecydowała jednak o rozstaniu. Krzysztof postanowił wydać w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Pragnę poinformować i potwierdzić wiele pytań kierowanych pod moim adresem. Od lutego nie jesteśmy już razem z "telewizyjną żoną" Pauliną. Został złożony po raz kolejny pozew o rozwód, jak i dokument zabezpieczający kontakty moje z malutkim synkiem Jasiem. Rozwód to nie koniec świata, ale, niestety, przyszło mi walczyć o spotkania z malutkim synkiem, który tego świata jeszcze nie zna, a dopiero poznaje i ma wielkie ograniczenia wprowadzone przez matkę - "panią przedszkolankę", która niby zna potrzeby dziecka, a jednak woli ograniczać świadomie kontakt ojca z synem, wyrządzając zarazem krzywdę dziecku jak i mi. Pozostaje jedynie czekać na polskie sądy, które z terminami, niestety, są na bakier. Trzymajcie kciuki. Serdecznie pozdrawiam - napisał na Instagramie.

Pamiętaj, że nikogo na siłę nie uszczęśliwisz. Jeśli ktoś zdecydował, że mu lepiej bez Ciebie, odwróć się i odejdź. Bez słowa. Zostaw go sam na sam z pustką, która jest jego wyborem...- dodał na koniec wpisu.