W sobotę w całej Polsce odbywały się protesty pod hasłem "Ani jednej więcej" oraz "Marsz dla Izy". Wzięło w nich udział wiele celebrytek m.in. Maffashion, Joanna Przetakiewicz, Kayah, czy Małgorzata Rozenek.

Reklama

Małgorzata Socha przez dłuższy czas nie zabierała głosu w sprawie śmierci ciężarnej kobiety, która wstrząsnęła opinią publiczną. W sobotnie popołudnie wrzuciła na Instagram zdjęcie w ramach współpracy z producentem słodyczy.

Trójka dzieci, nie obędzie się bez słodyczy w domu. Staram się ograniczać podawanie słodyczy swoim dzieciom, ale jeśli już się na to decyduję, wybieram te zdrowe, np. cukierki ziołowe z dużą ilością witamin - napisała we wpisie.

Ten post nie spodobał się obserwującym jej profil.

Reklama

Serio? Naprawdę dziś mogła sobie pani darować te cukierki! Kasa, kasa i tylko kasa najważniejsza - napisała jedna z nich.

Masz Gośka w ogóle jakieś granice podejmowania współpracy za kasę? - dodała inna.

Nie wspomnę, że dziś, gdy babki maszerują w obronie naszych praw i życia, ty mówisz o syropie glukozowo-fruktozowym. Jezu, jakie to słabe - stwierdziła kolejna z internautek.

Aktorka szybko kasowała negatywne komentarze. W pewnym momencie postanowiła odnieść się do sprawy Izy z Pszczyny.

Jako matce serce mi pęka na to, co się dzieje... Ani jednej więcej! Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny Izy... - napisała.