Projektantka Blanki pokazała już, jak prezentują się jej kuchnia, jadalnia, łazienka, garderoba, a także sypialnia dla gości. Tym razem możemy zobaczyć, jak wygląda salon.

Reklama

Aleksandra Ziareq na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak prezentuje się urządzony przez nią salon Blanki Lipińskiej.

W końcu przyszedł czas na salon Blanki. Mogę śmiało napisać, że będzie on sercem tego apartamentu. Pierwsze skrzypce zagrają tu na pewno zabudowa RTV z biokominkiem, idealnie współgrająca z otwartą kuchnią oraz wielka, wygodna sofa, a wisienką na torcie — srebrne chromowane dodatki! I wiecie co? Ja uwielbiam tutaj tę czerń. Moim zdaniem jest elegancka i wyrafinowana! - napisała na Instagramie Aleksandra Ziareq.

Salon utrzymany jest w czarnej kolorystyce. Dominuje w nim czerń i różne odcienie szarości. Znajduje się w nim ogromna sofa, duży szklany stolik i dodatki utrzymane w odcieniu srebra.

Reklama

Nowo urządzony salon Blanki Lipińskiej podzielił internautów.

Jak dla mnie ładnie, ale cmentarnie. Z pewnością nie przypisałabym „ciepła rodzinnego” do takiego wnętrza. Najważniejsze, by podobało się właścicielce - napisała jedna z internautek.