O tym, że spodziewa się drugiego dziecka Agnieszka Kaczorowska poinformowała w połowie stycznia.

Reklama

Parę dni temu napisała, że zna już płeć dziecka, jednak nie od razu podzieliła się szczegółami. Postanowiła pobawić się z fanami w "podchody" i pozgadywać, jakiej płci będzie drugie dziecko.

W poniedziałek rano zakończyła "zabawę" i ujawniła płeć dziecka. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z mężem Maciejem a w opisie zdradziła, że spodziewa się dziewczynki.

I jak Ty, Kochanie, z tym babińcem podołasz? - to pytanie skierowała do męża.

Reklama

Już oficjalnie i z całą pewnością: pod moim sercem bije kolejne serduszko DZIEWCZYNKI - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Czy aktorka chce mieć jeszcze syna?

Aktorka we wpisie wyznała, że mąż "bardzo się cieszy" z faktu, że będzie miał drugą córkę, bo "obsługę dziewczynki już zna".

A ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety, która wniesie wiele dobra i piękna do tego świata. To jest właśnie moje największe marzenie względem naszych córek! - napisała Kaczorowska.

Dodała, że wciąż marzy o synu. Jednocześnie zapewniła fanów, że druga ciąża zapewne nie będzie ostatnią, o jaką będzie się starać.

A Stefek dalej pozostał w fazie marzeń, także kto wie, czy kiedyś się nie upomnę, nie przypomnę i nie zawalczę o synka mamusi... - napisała.