Córka Magdy Gessler o tym, że jest w ciąży poinformowała pod koniec kwietnia. Opublikowala wtedy zdjęcie na Instagramie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Reklama

Od tego czasu Lara systematycznie publikowała zdjęcia i wpisy o tym, jak przygotowuje się do roli mamy.

Celebrytka nie ukrywała też długo płci dziecka. Szybko zdradziła, że będzie miała córkę. W jednej z rozmów z kolei zadeklarowała, że nie zamierza ochrzcić dziecka.

Ojcem dziecka Lary jest Piotr Szeląg. Para tydzień przed narodzinami dziewczynki wzięła ślub. Teraz cała trójka jest już w komplecie.

Reklama

Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej. Mamy Ją! - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje razem z Piotrem a na rękach trzyma córkę.

Pod postem pojawiły się komentarze z gratulacjami.

Woooooooow. Brawo Lara ! Brawo Wy wszystkiego pięknego dla Was - napisała Olga Frycz.

Brawo dla Mamy! Cudownie że już jesteście razem - skomentowała z kolei Zosia Ślotała.

Teraz Lara postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami kolejnymi zdjęciami i zdradzić, jak dała córce na imię.

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka - Nena - czytamy na instagramowym profilu celebrytki.

Podziękowała również położnej, która towarzyszyła jej podczas porodu oraz lekarce.

Nie mogłam lepiej trafić. Dziękujemy też wszystkim Wam za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl. Najbardziej dziękuję mojemu Piotrowi za to, że buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramię, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie - napisała Gessler.

Nie zabrakło też podziękowań dla męża.

Dziękuje mojemu Piotrowi za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie - napisała.