Aktora pożegnała także stacja Polsat, w której emitowany był serial "Świat według Kiepskich". Gnatowski wcielał się w nim w postać Arnolda Boczka.

Reklama

Przed chwilą dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski, nasz ukochany Boczek ze „Świata według Kiepskich”. Miał 59 lat - napisała stacja.

W sieci pojawiły się również wzruszające pożegnania osób, które z Dariuszem Gnatowskim pracowały.

Wśród nich są m.in. Piotr Cyrwus oraz Andrzej Grabowski.

Jest ciężko kiedy Przyjaciele odchodzą... A to był piękny, dobry Przyjaciel! Wielkiego serca i inteligencji! Żegnam Cię Darku... - napisał aktor Piotr Cyrwus.

Poruszający jest także wpis Andrzeja Grabowskiego, który wraz z Gnatowskim grał w "Świecie według Kiepskich".

Pan Dariusz był psychofanem piłki. Oglądał, co się da, wychował w Zabrzu, chodził na mecze Górnika, później na Wisłę Kraków. Zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Elokwencja, wiedza, poczucie humoru. Byliśmy umówieni na wywiad w jego ogrodzie. Niestety, dziś podano do wiadomości, że umarł. Cierpiał na cukrzycę. Straszna wiadomość dla wszystkich fanów - napisał Grabowski.

Dziś nie umiem dobrać właściwych słów...odszedł mój przyjaciel, kolega z garderoby, sąsiad...będzie mi Ciebie brakowało Dareczku... - napisał z kolei Marcin Zacharzewski.