Dwa tygodniki donoszą, że Ewa Drzyzga podobno przechodzi kryzys w małżeństwie i myśli o przeprowadzce do Warszawy na stałe.

Reklama

Dziennikarka wraz z mężem przesłali do mediów oficjalne oświadczenie, w którym informują, że nie są to nieprawdziwe doniesienia a w razie każdych kolejnych będą podejmować stosowne kroki prawne.

W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej dla nas i chcemy, żeby tak pozostało. Nie zamierzamy komentować jakichkolwiek doniesień i domysłów na ten temat. Prosimy o uszanowanie prawa do prywatności naszej i naszych bliskich. Nie wyrażamy zgody na upublicznianie i upowszechnianie jakichkolwiek informacji, jak i danych osobowych dotyczących naszych bliskich, w tym naszych dzieci i w tym zakresie podejmiemy przysługujące nam środki prawne mające na celu ochronę ich prawa do prywatności - czytamy w oświadczeniu.