Niedawno w Londynie odbył się specjalny pokaz filmu "Zimna wojna". Joanna Kulig i jej filmowy partner Tomasz Kot zbierają wciąż pochwały za swoje role. Zwrócili także uwagę zagranicznych mediów, a ich nazwiska stały się głośne w światowej branży filmowej.

Reklama

Kot niedawno miał dostać propozycję zagrania roli głównego przeciwnika Jamesa Bonda w najnowszej części cyklu o agencie 007. Z kolei Joanna Kulig udzieliła wywiadu dla brytyjskiego "Vogue'a". Tą radosną informację podzieliła się na swoim Instagramie.
Internauci byli zachwyceni. "Brawo, tak trzymać!", "Będzie nominacja do Oscara", "Światowa kariera się szykuje"- pisali w komentarzach.

Kulig debiutowała na szklanym ekranie występując w programie "Szansa na sukces" z 1998. Wygrała jeden z odcinków, śpiewając piosenkę Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą". Na dużym ekranie pierwszy raz pojawiła się w debiutanckim filmie Grzegorza Packa "Środa czwartek rano". Ta rola przyniosła jej nagrodę za debiut aktorski w głównej roli kobiecej na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

Kulig grała także w filmach "Milion dolarów", "Los numeros", "Ida", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Disco polo" oraz w amerykańsko-niemieckiej produkcji "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic". Znana jest także z serialu „O mnie się nie martw” emitowanego przez TVP2.

Reklama