Dariusz K. musi wrócić do więzienia

Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów zdecydował we wtorek, że nie odroczy Dariuszowi K. wykonania kary 6 lat pozbawienia wolności.

wróć do artykułu
 • ~będzie gładka
  (2017-11-28 23:25)
  odsiadka w mamrze dobrze mu zrobi!, Codzienne łykanie "kremówki", dobrze wpłynie na cerę!
 • ~sprawiedliwość
  (2017-11-28 21:45)
  Mam nadzieję że jak Krupa po tych 10 latach siądzie ponownie za kierownicą i zdarzy się że to bedzie po użyciu kokainy to pierwsza śmiertelna ofiarą będzie jego adwokat i osoba która wydała wyrok.
 • ~jakiś ktoś ? :)
  (2017-11-28 20:23)
  Ja tego kraju nie rozumie , o co tu chodzi ? wyłudzają , zabijają , okradają i wszytko gra :) o co kaman ? Właściwie to chyba tych normalnych nie kaman bo to oni maja stać na straży porządku wartości prawa itp kropki dwie ( .. ) :):):) Wielka wartość wpisuje się w pokolenie polskie :):) Chciał bym chodzić do szkoły bo ciekawi mnie jak teraz wygląda kwestia podejścia do ucznia :) Ostatnio dzwonił do mnie koleś z jakieś tv promo i nagadywał na zakup super robota kuchennego. A ja się go pytam ile on konsumuje energii elektrycznej, nic nie było dziwnego w tym moim pytaniu bo cały czas trąbią o ochronie środowiska i małym zużyciu energii dla dobra solarności naszej planety. Żeby się nie roztopiła z przewartościowania ( tym bardziej że to było niemieckie urządzenie , to tak na marginesie ) . No ale wracam do tematu . A ten sprzedawca odpowiada mi że od 220 do 240 Watt ( V ) i dodaje że urządzenie pracuje na 700 Volt ( W ) . Myślałem że z sunę się ze stołka z tą słuchawką telefoniczną :):):) To ja nie czekając dla dobra ogółu grzecznie uświadomiłem tego pana że przy takich parametrach to ten kurczak w tym robocie nabrał by barwy czarno czerstwej w zaledwie może jednej milisekundy jak nie jej jakieś tysięcznej. I w tym momencie zrozumiałem potęgę tego faktu o ochronie solarnej naszej planety . Że w rzeczy samej przy takich parametrach naprawdę nasza planeta nie odczuje że coś wydarzyło się w naszej kuchni. Panie sprowadź nas wszystkich na wspólną drogę .
 • ~podatnik
  (2017-11-28 19:41)
  Czy były mąż Marty Kaczyńskiej Marcin Dubieniecki siedzi czy czeka na ułaskawienie czy jeszcze na weselu?

Może zainteresować Cię też: