Magdalena Ogórek: Andrzej Duda to mój prezydent, ja na niego głosowałam

| Aktualizacja:

Zaskakujące wyznanie kandydatki SLD na prezydenta. Dr Magdalena Ogórek przyznała na antenie TVP Info, że głosowała w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę

wróć do artykułu
  • ~cobra7777
    (2018-02-23 20:25)
    a ja myślałem że we właziwd.pstwie nikt "czopka" z TVP nie przebije. No i proszę jaką mam niespodziankę!
  • ~Lansik
    (2017-12-28 17:47)
    Pani Magdalena, jako nieliczna, posiada nazwisko adekwatne do prezentowanych poglądów i zachowania. Ciekawe, kiedy zapędzi się tak daleko, że powstanie megawielka kosmiczna mizeria?
  • ~pomidor
    (2017-12-28 11:33)
    To znaczy,ze "doktorat"w Polsce moze miec KAZDY!!! Dziwilem sie ,ze duda jest MADRY INACZEJ!Dr duda,dr ogorek .Kto im nadal te stopnie?Promotor zakisil OGORA?
  • ~Olek
    (2017-12-11 14:41)
    I co robicie zamęt "mózgowcy" - głosowała na PAD a nie na siebie w II turze! Tak trudno na to wpaść???????
  • ~tylewidz
    (2017-10-13 09:56)
    pochwa
  • ~miauuu
    (2017-10-09 15:52)
    Pustak bez ograniczeń, pisdzielski
  • ~jola z opola
    (2017-10-08 13:38)
    infantylna to ona jest, poziom obatela Czarneckiego
  • ~Janusz Normalny
    (2017-10-08 08:15)
    Gdybym wiedział, że Andrzej Duda był członkiem Unii Wolności, nigdy w życiu bym na niego nie zagłosował.
  • ~BER
    (2017-10-06 17:45)
    ani ładna ani inteligentna ,od skisły ogórek.
  • ~Pucio
    (2017-10-06 10:35)
    Barbie, Shopping Queen, czy naiwna farbowana blondynka robi reklame jakiemus niby znanemu torebkarzowi( napewno chinska imitacja). Barbie , oj g l u p s z e j jeszcze w polityce nie mielismy!
  • ~Monachijski
    (2017-10-05 15:55)
    Panie Miller ! Popełnił Pan jeden z największych błędów w swojej karierze politycznej wystawiając Ogórek jako kandydatkę SLD na prezydenta. To było przyczyną odwrócenia się części elektoratu od SLD, a w konsekwencji przegrania wyborów parlamentarnych. I najcięższy zarzut : właśnie przegrane przez SLD wybory wpędziły Polaków w łapy PIS-u Tego nikt Panu nie zapomni!
  • ~hanka
    (2017-10-03 15:09)
    NIe che mi sie wierzyc, ze czlowiek tak madry jak pan Miller cos takiego mogl proponowac rodakom.
  • ~Goblin
    (2017-10-03 13:18)
    Pomyśleć, że mogła zostać prezydentem.
  • ~sow z rodziną
    (2017-10-03 12:32)
    Pani Magdo my też glosowalismy na A.Dudę,ale od veta przyprawia nas o ból głowy,jeżeli będzie dalej olewał PiS to nie będzie naszym prezydentem!
  • ~Ken
    (2017-10-02 17:43)
    Kocham pania Ogorek, kocham wszystkie lalki Barbie!
  • ~ela
    (2017-10-02 15:14)
    ŻŻŻŻal kobitki..................głupiutka.........a miller......matołkę.........................wylansował...za to ucięła bym mu to co ma najdroższe
  • ~Mike
    (2017-10-02 06:31)
    Next President of Poland : Ogorek Make Poland grate again!
  • ~Don Carlos
    (2017-10-01 22:42)
    Ogórkowa już do reszty zbzikowała, smutna sprawa, bo to typowa śmieszna i żałosna blondynka. Uff jak u tej gołębicy rozum wyfrunął.
  • ~fazi
    (2017-10-01 20:55)
    A kto to jest ten ogórek ?
  • ~Stary lubieznik
    (2017-10-01 19:54)
    Ach botoksowa lalunia znowu zabrala glos. Quintesencja inteligencji! Pani Ogorek, zapraszam na zupe ogorkowa!

Może zainteresować Cię też: