Pawłowicz urażona "Uchem Prezesa". "W rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła..."

Posłanka PiS poczuła się obrażona parodią swojej osoby w serialu internetowym "Ucho Prezesa".

wróć do artykułu
  • ~JOE
    (2017-03-14 20:40)
    PANI JEST TAKA MILA I FAJNA ZE JEDEN PIES NA NASZEJ ULICY SAM ZABIL SIE O BUDE A DRUGI WYJE JUZ ROK
  • ~Mazur
    (2017-03-14 21:32)
    Jak krzywe musi być zwierciadło, żeby Pawłowicz ładnie odbić?
  • ~Marysia IV B
    (2017-03-14 20:35)
    Jak na profesora określenie bardziej ładna to wtopa. Jak już to ,, ładniejsza" . Obydwie wersje to i tak nieprawda.
  • ~0 euro dla pis
    (2017-03-14 19:53)
    Ale jaja, ona jest ładna, a pis wygrał 1:27
  • ~TCT
    (2017-03-14 21:10)
    Szanowni Internauci, a może byśmy tak zrzucili się na jakieś lustro dla pani Pawłowicz, bo wyprostować jej mniemania o własnych przymiotach ducha pewnie nie zdołamy.
  • ~Harry Potter
    (2017-03-14 19:41)
    O tym jak pani Pawłowicz jest miła krążą już legendy. Jest tak przyjemna że flaki wywracają się na drugą stronę.
  • ~asd
    (2017-03-14 19:31)
    Pani Krystyno. Zdecydowanie powinna pani zglosic sprawe do prokuratury. Pisze pani je jes "bardzo ladna", a ta wredna telewizja pokazuje wciaz jakas malo, ze pyskata chamke, to jeszcze wyjatkowo szkaradna i mowia, ze to pani. Skrajna polityczna podlosc. A co na to prezes, chyba on tez przeciw pani, bo nie ma zadnego sprostowania w sprawie pani wyjatkowej urody.
  • ~wielkie żarcie
    (2017-03-14 19:41)
    w tym satyrycznym filmiku nigdzie nie padło nazwisko za przeproszeniem pawłowicz. polski zakompleksiony burak pozbawiony poczucia humoru tak właśnie reaguje.
  • ~abc
    (2017-03-14 20:27)
    ma kobieta poczucie humoru
  • ~paulek
    (2017-03-18 15:25)
    Szczerze mówiąc w realu ta Pani nie jest nawet w połowie tak ładna i miła jak ją pokazano w Uchu Prezesa. Co zresztą samego Prezesa też dotyczy. Chyba jednak Robert Górski jest za mało "lewacki"...
  • ~esteta
    (2017-03-15 18:25)
    27:1 że ładna -ten jeden to na siebie głosowała.
  • ~ja tylko pytam retorycznie:
    (2017-03-15 03:53)
    - Jakim trzeba być du r nym c we lem albo nmiedorozwiniętą pin dą w rodzaju Pauliny M., aby sobie założyć konto na fejsiku czy innym ćwierkaczu? I zgrywać potem "urzędnika państwowego"!!! - Ludzie podają własne nazwiska, adresy, telefony i zdjęcia swoje i swojej rodziny!!! A potem mają jeszcze pretensje i problem, że są namierzani, wyszydzani i in wig ilo wa ni. - Przecież każde dziecko wie, że to przecież tak, jakby się świadomie wystawić na odstrzał!!! - Komedia. - Ol ać to ba dzie wie. Nie zakładać kont, nie czytać i nie pisać. Nie ma wtedy żadnych cha ms kich zaczepek ani bluzgów i nie trzeba na nie reagować ani tym bardziej odpowiadać!!! Portali typu FB, Twitter czy Instagram potrzebują koniecznie tylko prole tariusze umysłowi wszystkich krajów (połączeni w internacjonalistycznym braterskim żelaznym uścisku Wielkiego Brata So ro sa) - czyli wszelkiej maści "namasz czeni" celebryci, politycy i inni oszuści. Normalny człowiek może sobie zrobić własną stronę internetową. Darmowych przestrzeni internetowych jest od gro ma.
  • ~lara
    (2017-03-15 18:07)
    no tak znowu wszyscy kłamią tylko ta pani mówi prawdę nie ma to jak mieć wysokie mniemanie o sobie
  • ~Maciuś
    (2017-03-15 06:23)
    W rzeczywistości jest tak ładna, że nie mogę zasnąć... A jak się uda, budzę się przerażony myśląc, że z nią leżę w łóżku
  • ~antyzlewak
    (2017-03-14 20:30)
    Sam się dziwię, co się ze mną dzieje, bo przecież kocham kobiety i nie jestem lewakiem, a z ich opinią n/t wspomnianej pani zgadzam się w 100%.
  • ~wyborca/czasem krytyka jest dziadoska/ Sorry.
    (2017-03-14 19:48)
    ..jezeli bysmy sie obrazali na kazde guw...o co na nas spada, to zycie jest zbyt krotkie, i szkoda czasu. A co do krytyki, to jest ona po nizej pasa. P.Krystyna jest O*Kay. Kazdy Po sel powinien zabiegac o wzgledy swoich wyborcow , bo taka jest jego rola, zreszta i tak niektorzy [pslowie chodza niemal na uszach i uchodzi im to na sucho. A ze BRONI PANI NAJSLABSZYCH, stad krytyka wprost dziadoska.
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-03-15 03:06)
    Panie Robercie pani Krysia ma rację.Ja jej widok dostaję orgazmu lub organizmu .Nie wiem jak nazwać jej urok mnie powala i pozbawia pociagu do kobiet.Wolę pania Grodzką !!!
  • ~Podobno (ale tylko podobno)...
    (2017-03-15 20:57)
    Podobno (ale tylko podobno) - Prezydent Andrzej Duda od października 201o roku zamieścił dotychczas na swoim prywatnym "fejsiku" POnad 7 tysięcy wpisów... POdobno Pan Prezydent w swej łaskawości nawet korespondował "społecznościowo" z Ru cha dełkiem Leś nym? ... ... Czy ktoś to może zweryfikować i wytłumaczyć tę dziwną aktywność Prezydenta?
  • ~rychu
    (2017-03-15 21:01)
    ładna i miła inaczej
  • ~dsp