Robert Górski. Przyczynił się do przegranej PO? Teraz został prezesem...

Był premierem, a teraz jest prezesem w miniserialu politycznym "Ucho Prezesa". Mowa o Robercie Górskim, który jest twórcą kabaretowym z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

wróć do artykułu
  • ~kar
    (2017-01-06 15:20)
    kolejny autorytet der Dziennik. Będzie nim, póki będzie dopier... PIS
  • ~szkop
    (2017-01-06 15:34)
    der dziennik w swoim stylu, temat dnia kabaret gorskiego. a to, ze schetyna tez protestowal w Sylwestra tyle,ze na nartach w Austrii, toz to nie jest news.
  • ~bujać to las, a nie nas
    (2017-01-06 16:06)
    Koniec nochala zakrzywiony od ciągłego węszenia za geszeftem. Za PO-PSL działał jako "wentyl" do upuszczania emocjonalnej pary z narodu na rzecz władzy, robiąc sobie z niej i Tuska lajtowe, grzeczne żarciki - a mocne z PiS, Kościoła i polskich patriotów (za PRL też byli tacy koncesjonowani kabareciarze - wentyle). Teraz mówi, że chodzi mu tylko o zgrywę, ale naprawdę chce być kolejnym płatnym trybikiem w sterowanej z zewnątrz, plugawej działającej w Polsce machinie obrzydzania obecnej władzy.
  • ~wyborca/W zyciu mozna byc i klaunem ale trzeba byc najlep
    (2017-01-06 16:10)
    Nasi * kabareciarze* sa co jeden to lepszy. Sa gorgeous. Tylko Oni sami siebie rozumieja i wiedza o co im chodzi. Bo smiac sie to niema tu z czego, a i plakac nie nada. Wiec szto eto takoje?. Jesli mialyby sluzyc prostym Ludziom i zwyklym sluchaczom i widzom, to raczej sprawiaja wrazenie sikania pod wiatr.po prostu hamulujo, jak gadajo Chlopy po WSI. Bo zeby wykazac w miare kulturalny i przystepny, prosty sposob PROCESY jakie obecnie zachodza , w erze internetu i powszechnego info, trzeba sie niezle bujac,nawet majac troche talentu i po lotu, a nie wciskac kit, bo po prostu NIMA*KITU.W zyciu mozna byc i klaunem, ALE....jakl to bylo z MOTTEM z Francusko-chyba rosyjskiego filmu z GERARDEM DEPARDIEU. Happy New Year 2017.
  • ~Czasami grupy kabaretowe wymieniaja sie czlonkami/, a ten ?
    (2017-01-06 16:34)
    Kabaret (wymowa i) – forma sztuki widowiskowej, mająca charakter zazwyczaj satyryczny. Widowiska kabaretowe tworzone są przez kilkuosobowe grupy artystów. Zazwyczaj są to grupy stałe. Ekspresja sztuki w przypadku kabaretu polega na prezentowaniu krótkich form, skeczy. Czasami grupy kabaretowe łączą się lub wymieniają członkami, wprowadzając dzięki temu nowe środki wyrazu.
  • ~Diakon
    (2017-01-06 17:18)
    Nie musial bo po bylo juz tak znienawidzone przez obywateli, ze to bylo pewne o jej przegranej
  • ~OoPeo
    (2017-01-06 17:32)
    ...niemieckie szczuje od springera oszaleli....górski zawinił,że peo przegrało...odbiło tym szwabskim mętom...
  • ~Pola
    (2017-01-06 20:12)
    Mieć dystans do siebie umieć się z siebie śmiać .Taka reakcja spodobałaby się !
  • ~aj
    (2017-01-06 21:40)
    Tusk dawno powinien mu dac po pysku
  • ~Kiaun
    (2017-01-06 23:41)
    Ani Górski ani inne cudaki nic nie wskórają ! PIS będzie przy władzy ze trzy kadencje...
  • ~Doliński
    (2017-01-07 00:02)
    Ten Górski to Pietrzak arebure. Usiłuje mieszać, ale z tego mieszania to głównie wypłaty "na codzienne potrzeby". Platformie Ob. może się nie przysłużył, tylko kiedy i gdzie. Ogląda go może kilkaset osób, z których niezbyt wielu coś rozumie. Ot, byle coś "do śmiechu" i tyle!
  • ~Re ~Doliński (Borubarbarian)
    (2017-01-07 00:28)
    Niby masz sporo racji - ale - jak nie potrafisz - to nie pchaj się na afisz! -------- To obce ci słowo pisze się "a rebours"!!! Najlepiej pisz z użyciem tylko słów, które znasz!
  • ~Widmo
    (2017-01-07 09:34)
    Nie pryczynil się do przegranej PO,bo to ugrupowanie robiło wszystko źle i nieuczciwie,do czego przyznali się ministrowie PO
  • ~Widmo
    (2017-01-07 09:40)
    Trzech obciachowych polskich króli ,co to niby wspierają wyższe cele jako odpowiedzialni a kazdy z nich kombinuje i tylko się bawi
  • ~no
    (2017-01-07 12:59)
    o co tu chodzi??
  • ~Grażyna
    (2017-01-07 13:30)
    ja tam go lubię, zwiastun super! dobry kabareciarz, obiektywny, inteligentny. I jestem wyborcą PIS, dodam na koniec, bo - wbrew pozorom - my też potrafimy się śmiać z dobrego humoru.
  • ~Rak.
    (2017-01-07 16:33)
    Wolę poczytać o capie alimenciarzu,który capnął niezłą kasę i rźnie głupa,moźna się dobrze uśmiać z jego spowiedzi.
  • ~CELA CZEKA
    (2017-01-07 16:34)
    PEŁO SAMO SIE ZARZNAŁO Z PSL I TYLE KTO ICH ROZLICZY Z AFER!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~bolek srubokret
    (2017-01-07 20:05)
    takiego debila swiat nie widzial
  • ~POparzony do #ciamajdan