Robert Górski. Przyczynił się do przegranej PO? Teraz został prezesem...

Był premierem, a teraz jest prezesem w miniserialu politycznym "Ucho Prezesa". Mowa o Robercie Górskim, który jest twórcą kabaretowym z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

wróć do artykułu
  • ~odp.
    (2017-01-08 19:18)
    Do przegranej PO przyczyniła się najbardziej sama PO. Zaraz za nią samą uplasowali się na liście obniżaczy słupków Tomuś Lisek i Maciuś Szczuj. Cała otoczka POkłosia i urojenia wokół rzekomego ogólnopolskiego antysemityzmu ujęła PO kilka kluczowych punktów. Ten wątek był dla PO kompletnie chybiony i o dziwo jest nadal powielany. Utajniona i zakamuflowana walka z pamięcią o żołnierzach niezłomnych także PO ustawiła w słupkach niżej. Tym bardziej, że na bohaterów przez PO były kreowane osoby wypowiadające się źle o Polakach. Natręctwo "dziennikarstwa" w programach Lisa, poopolizusostwo wobec polityków PO i arogancja mieszana z chamstwem w stosunku do adwersarzy ujęła kolejne punkty. I wyszło jak wyszło. To naprawdę dziwi ale PO zachowuje się nadal identycznie jak przed wyborami. PO wręcz chce przegrać drugi raz. Przepraszam samego zainteresowanego ale Górski nie ma tu żadnego znaczenia w tym liczeniu. Wpłynął może na ułamek ułamka procenta i nawet nie można powiedzieć w którą stronę.
  • ~widz
    (2017-01-08 15:37)
    Najlepsze kabarety są na okupowanej sali sejmowej. Mucha solistka, nowoczesnywypierdek, koński uśmiech. osiołowski przygłup itp.Smiać się można do śmierci z tego ciamajdanu.
  • ~redi
    (2017-01-08 12:43)
    Brawo Robert Górski! Im więcej pisowska swołocz się wścieka, tym lepiej.
  • ~POparzony do #ciamajdan
    (2017-01-08 08:36)
    Górski zwolnił miejsce w TVP dla młodych, już rośnie mu konkurencja che, che, che W TVN to on się nie pożywi długo - nie ten profil stacji. A życie jest bogatsze niż można przewidzieć. Takiej Szopki Noworocznej z Petru, Schmidt i Kijowskim to nawet Nadredaktor Wolski nie wymyślił w TVP. che, che, che
  • ~bolek srubokret
    (2017-01-07 20:05)
    takiego debila swiat nie widzial
  • ~CELA CZEKA
    (2017-01-07 16:34)
    PEŁO SAMO SIE ZARZNAŁO Z PSL I TYLE KTO ICH ROZLICZY Z AFER!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Rak.
    (2017-01-07 16:33)
    Wolę poczytać o capie alimenciarzu,który capnął niezłą kasę i rźnie głupa,moźna się dobrze uśmiać z jego spowiedzi.
  • ~Grażyna
    (2017-01-07 13:30)
    ja tam go lubię, zwiastun super! dobry kabareciarz, obiektywny, inteligentny. I jestem wyborcą PIS, dodam na koniec, bo - wbrew pozorom - my też potrafimy się śmiać z dobrego humoru.
  • ~no
    (2017-01-07 12:59)
    o co tu chodzi??
  • ~Widmo
    (2017-01-07 09:40)
    Trzech obciachowych polskich króli ,co to niby wspierają wyższe cele jako odpowiedzialni a kazdy z nich kombinuje i tylko się bawi
  • ~Widmo
    (2017-01-07 09:34)
    Nie pryczynil się do przegranej PO,bo to ugrupowanie robiło wszystko źle i nieuczciwie,do czego przyznali się ministrowie PO
  • ~Re ~Doliński (Borubarbarian)
    (2017-01-07 00:28)
    Niby masz sporo racji - ale - jak nie potrafisz - to nie pchaj się na afisz! -------- To obce ci słowo pisze się "a rebours"!!! Najlepiej pisz z użyciem tylko słów, które znasz!
  • ~Doliński
    (2017-01-07 00:02)
    Ten Górski to Pietrzak arebure. Usiłuje mieszać, ale z tego mieszania to głównie wypłaty "na codzienne potrzeby". Platformie Ob. może się nie przysłużył, tylko kiedy i gdzie. Ogląda go może kilkaset osób, z których niezbyt wielu coś rozumie. Ot, byle coś "do śmiechu" i tyle!
  • ~Kiaun
    (2017-01-06 23:41)
    Ani Górski ani inne cudaki nic nie wskórają ! PIS będzie przy władzy ze trzy kadencje...
  • ~aj
    (2017-01-06 21:40)
    Tusk dawno powinien mu dac po pysku
  • ~Pola
    (2017-01-06 20:12)
    Mieć dystans do siebie umieć się z siebie śmiać .Taka reakcja spodobałaby się !
  • ~OoPeo
    (2017-01-06 17:32)
    ...niemieckie szczuje od springera oszaleli....górski zawinił,że peo przegrało...odbiło tym szwabskim mętom...
  • ~Diakon
    (2017-01-06 17:18)
    Nie musial bo po bylo juz tak znienawidzone przez obywateli, ze to bylo pewne o jej przegranej
  • ~Czasami grupy kabaretowe wymieniaja sie czlonkami/, a ten ?
    (2017-01-06 16:34)
    Kabaret (wymowa i) – forma sztuki widowiskowej, mająca charakter zazwyczaj satyryczny. Widowiska kabaretowe tworzone są przez kilkuosobowe grupy artystów. Zazwyczaj są to grupy stałe. Ekspresja sztuki w przypadku kabaretu polega na prezentowaniu krótkich form, skeczy. Czasami grupy kabaretowe łączą się lub wymieniają członkami, wprowadzając dzięki temu nowe środki wyrazu.
  • ~wyborca/W zyciu mozna byc i klaunem ale trzeba byc najlep
    (2017-01-06 16:10)
    Nasi * kabareciarze* sa co jeden to lepszy. Sa gorgeous. Tylko Oni sami siebie rozumieja i wiedza o co im chodzi. Bo smiac sie to niema tu z czego, a i plakac nie nada. Wiec szto eto takoje?. Jesli mialyby sluzyc prostym Ludziom i zwyklym sluchaczom i widzom, to raczej sprawiaja wrazenie sikania pod wiatr.po prostu hamulujo, jak gadajo Chlopy po WSI. Bo zeby wykazac w miare kulturalny i przystepny, prosty sposob PROCESY jakie obecnie zachodza , w erze internetu i powszechnego info, trzeba sie niezle bujac,nawet majac troche talentu i po lotu, a nie wciskac kit, bo po prostu NIMA*KITU.W zyciu mozna byc i klaunem, ALE....jakl to bylo z MOTTEM z Francusko-chyba rosyjskiego filmu z GERARDEM DEPARDIEU. Happy New Year 2017.