Zabiła kota i wybiła szybę? Rafalala o wpisach na Facebooku i ataku na mieszkanie

| Aktualizacja:

Media obiegła informacja podana na fałszywym profilu na Facebooku Rafalali, że to ona sama zabiła swojego kota. Miała sfingować całe zdarzenie, by zwrócić uwagę na problemy środowiska LGBT. Pytana o to sama zainteresowana zaprzeczyła i dodała: było tak, jak napisałam na swoim blogu.

wróć do artykułu
  • ~PATERSSON
    (2014-08-14 08:51)
    Ta Dziennik *************** co jo Zdzarla
  • ~myt
    (2014-08-12 18:07)
    po co nam wiadomosci o czym tym .pytam po co
  • ~AtH
    (2014-08-12 16:37)
    Kto poinformuje policje o zabiciu zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem? Liczę na pokazowy proces!
  • ~hackette
    (2014-08-12 16:42)
    Nie dajmy się ogłupić! Jakiś dewiant popapraniec o rozbuchanych potrzebach homoseksualnych usiłuje wymusić na otoczeniu, aby go traktowano jak kobietę, bo chce myśleć, że w ten sposób mógłby zwrócić na siebie zainteresowanie innych mężczyzn i mieć choćby namiastkę zaspokojenia seksualnego. Takie zachowanie jest skandaliczne! Obraża uczucia zdrowych mężczyzn i kobiet. Wymuszając traktowanie siebie jak kobiety drwi z mężczyzn, a ubierając się jak kobieta ośmiesza wizerunek kobiety. Gdyby kobieta miała być taka jak to przeprane dziwadło, żaden zdrowy mężczyzna nie chciałby się do niej zbliżyć, bo jak można byłoby sobie wyobrazić, że takie dziwadło mogłoby być matką, babcią, siostrą, żoną czy nawet kochanką??? W tym zalewie fałszywych informacji jakimi jesteśmy przez całe życie atakowani, ludzie czują się zagubieni, co raz trudniej odróżnić prawdę od kłamstwa. Jeśli nie chcemy unicestwić się jako społeczeństwo nie dajmy się ogłupić patologicznym historyjkom opowiadanym przez dewiantów! W trosce o wychowanie młodzieży i jej zdrowie psychiczne i fizyczne, bronimy szczególnie w mediach, prawdziwego wizerunku kobiety i mężczyzny. To zatrważające, że w różnych mediach, autorzy wielu podobnych programów czy artykułów znajdują się stanie jakiegoś zaćmienia i nie wiedzą jak traktować takie osoby, a co gorsze usiłują nam sprzedać całe to ****** tylko po to, aby zdobyć swoich widzów, słuchaczy czy czytelników dla osiągnięcia korzyści materialnych. Nie dajmy się zwariować i nie pozwólmy by dewiant bił nas w twarz czy deprawował nasze dzieci!
  • ~Madara Uchiha
    (2014-08-12 16:47)
    Żałosne wynaturzenie. Chce o tym uczyć w szkole? Jeżeli będą o tym mówić jak o chorobie psychicznej i o leczeniu tego to niech będzie, ale jeśli chcą to "promować" jako normalne to nie jest to możliwe, no chyba, że zaczniemy dążyć do zniszczenia świata
  • ~maju
    (2014-08-12 16:48)
    Jeżeli to coś zabiło kota naprawdę to se posiedzi w pierdlu i najprawdopodobniej poczuje coś twardego na prostacie hehe
  • ~dziadek
    (2014-08-12 16:52)
    Muszę Was wszystkich przeprosić. To ja zabiłam kota i wybiłam szybę - wyznaje Rafalala na swoim facebookowym profilu
    No to zmieniam zdanie - to nie dno - jesteś pod mułem
  • ~baca
    (2014-08-12 16:58)
    Dajcie sPOkój - żadne morderstwo kota !!!
    To tylko dwa zwięrzęta się PObiły !!!
  • ~heliot
    (2014-08-12 17:08)
    Potrzebna lewatywa na głowę!!!
  • ~Michał Białek
    (2014-08-12 16:29)
    Witam uprzejmie informuje, że portal karachan.org którego jestem moderatorem nie ma nic wspólnego z tą akcją. Ludzie odpowiedzialni, za te prowokacje to użytkownicy forum wykop.pl, skupisko korwinowców, narodowców i trolli-smieszków których podnieca krzywdzenie ludzi w internecie. pozdrawiam
    ps. to prawda
  • ~Wzburzona
    (2014-08-12 15:21)
    To "coś" (ktoś, kto znęca się za zwierzętami, nie jest dla mnie człowiekiem) powinno beknąć za zabicie kota dla sensacji medialnej. Zgłoszę tę sprawę na policję i do towarzystwa opieki nad zwierzętami, niech zrobią nagonkę i każą jej zapłacić za krzywdę niewinnego zwierzęcia. Udowodnienienie winy nie będzie w tym przypadku trudne, skoro ta psycholka sama przyznała się do winy publicznie, mam nadzieję, że odpowiednie organy się tym zajmą. Gardzę takimi zerami jak ta cała Rafalala, która wzorem wszystkich miernot z parciem na szkło, nie może wykazać się żadnym talentem , więc próbuje przeżyć swoje pięć minut na fali brukowców, czerpiąc przy okazji wzory z Hitlerjugend i pastwiąc się nad zwierzętami domowymi. Przedstawiciele środowiska trans, gejów i lesbijek powinni odciąć się grubą krechą od tej wichrzycielki i skazać ją na ostracyzm a media na zapomnienie. Teraz wszystko w rękach sądu. Za bezsensowne zabicie zwierżecia domowego grozi kara.
  • ~40latek
    (2014-08-12 17:18)
    Przede wszystkim, dlaczego tego osobnika tytułuje się per ona, lub per pani. Po drugie sprawa powinna trafić do prokuratury, to coś zabiło zwierzaka, z premedytacją. Po trzecie, niech się nie zdziwi, kiedy trafi na kogoś, komu puszczą nerwy i ten ktoś zrobi temu czemuś z twarzy to, co to coś z kotem
  • ~koffik
    (2014-08-12 17:45)
    Wiecie, że to fałszywy profil, który funkcjonuje od 6 dni? Narodowcy niżej upaść nie mogli.
  • ~PR
    (2014-08-12 17:48)
    Gratulacje dziennikarstwa dla Dziennika. Podaliście informację pochodzącą z fałszywego konta kogoś, kto podszywa się pod tego całego Rafalalalalalę. Sprytnie tekst zaktualizowaliście po cichu dodając właśnie słowo "fałszywe konto".

    Internauci, jak dziennikarze, łykają widać wszystko.
  • ~sasiad
    (2014-08-12 18:26)
    Nie dajcie sie nabrac klamstwom tego osobnika.
    Szyba, o ktorej on pisze ze zostala wybita 11.08, zostala wybita ok 2 tygodnie wczesniej i wtedy byla tu policja i cala sytuacje sprawdzila. Zadnego kota wtedy nie zabito. Podejzane jest rowniez to ze wiekszosc szkla z tej szyby byla na zewnatrz a nie w srodku. Pozostale bajdurzenie Rafala ze on wbiegl do pokoju jak uslyszal dzwiek wybijanej szyby mozna tez miedzy bajki wlozyc poniewaz jego mieszkanie sklada sie z jednego pokoju bez osobnej kuchni czy lazienki nie mial wiec skad wbiegac.
    Calosc opowiadan tego osobnika jest w celu zwrocenia na siebie uwagi.
    Ostatnio zaczal chodzic ze zbiornikiem z gazem pieprzowym i kazdego kto go krytykuje traktuje tym gazem po oczach. Strach do niego teraz podejsc bo wystarczy ze krzywo na niego spojzysz a on juz wyciaga gaz. Slyszalem ze kiedys poszedl oddac glos w wyborach przebrany za babe i kiedy komisja odmowila mu wydania karty bo im sie osoba z dowodem nie zgadzala to natychmiast weszla ekipa telewizyjna nagrywac cale zamieszanie.
    Informacje Pana Zawiszy o sposobie zarabiania przez tego osobnika sa jaknajbardziej prawdziwe. Pewnego razu przyszedl do niego klient ktory myslal ze ma doczynienia z kobieta ale jak sie zorientowal ze to chlop chcial zwrotu pieniedzy. Rafalek mu pieniedzy nie chcial oddac wiec zrobila sie awantura na pol kamienicy wraz z wizyta policji.
  • ~Bart
    (2014-08-12 16:33)
    No i wlasnie pokazalo to cos czym to srodowisko jest naprawde
  • ~zulus
    (2014-08-12 18:49)
    No własnie zioło czy ziele?
  • ~madame Koniecpolska
    (2014-08-12 19:13)
    zamiast tych świńskich ud pokażcie jaki to był mężczyzna pożal się Boże
  • ~mgm
    (2014-08-12 22:09)
    Dajcie spokój z tym qoorestwem. Kogo obchodzi jakaś Lala? Nie reklamujcie prostytutki.
  • ~ranyboskie
    (2014-08-12 23:20)
    No to skatujemy go w końcu czy nie?