Podczas koncertu grupy Lady Pank w Tarnobrzegu Panasewicz wykonywał dziwne gesty, bełkotliwie śpiewał, używał wulgaryzmów i zapominał testu piosenek - pisał serwis nowiny24.pl. Według fanów od samego początku koncertu mocno niedysponowany. Na forach pojawiła się lawina krytyki i komentarzy internautów.

Reklama

Pragnę z całych sił przeprosić wszystkich Fanów, uczestników koncertu Lady Pank i mieszkańców Tarnobrzegu, władze miasta oraz producenta imprezy - Polskie Radio, za moją niedyspozycję podczas koncertu w ramach trasy Lato z Radiem. Wyrażam szczere ubolewanie z powodu sytuacji, do jakiej doszło w Tarnobrzegu i wierzę, że uda mi się w najbliższym czasie zatrzeć złe wrażenie i zaprezentować się Państwu w nienagannej formie podczas kolejnych koncertów - pisze dziś wokalista.

Widziałem nagranie z koncertu, czytałem Państwa komentarze… Będąc na scenie czułem, że nie jestem w stanie zaśpiewać tak, jak bym sobie tego życzył i tak, jak tego oczekiwali Fani. Podobnie jak Wy zostawiłem jednak w Tarnobrzegu moje najlepsze moje emocje. Kocham być na scenie i staram się jak najlepiej wykonywać moją pracę, która jest jednocześnie moją pasją - tłumaczy Panasewicz.

Tym razem zawiodłem, choć nie miałem takich intencji, za co wszystkich, którzy czują się urażeni, jeszcze raz gorąco przepraszam - czytamy w oświadczeniu.

Reklama