Kwaśniewski znowu chudnie w oczach. Oto jego tajemnica

| Aktualizacja:

Były prezydent już raz zdradził tajemnicę sukcesu swojego odchudzania. Tyle tylko, że zupa kapuściana to już przeszłość, a Aleksander Kwaśniewski znowu zrzucił. I to aż 20 kilogramów! Oto jego sekret.

wróć do artykułu
  • ~ciura
    (2011-10-20 13:59)
    a mówią że to sprawka chorej trzustki
  • ~~ Sylwia
    (2011-10-20 11:36)
    TAKI CUD !!! nie zrobiłby napewno WYPASIONY duchowny EGZORCYSTA z Niepokalanowa !!!
  • ~kasienka----asienka
    (2011-10-20 10:26)
    "Polecam wszystkim te metode"... ale "nie zdradze co to jest"... zaiste logika marksistowsko leninowska wprost z WUML ( wyzsza uczelnia marksizmu i leninizmu).
  • ~re Łowca debili
    (2011-10-20 10:29)
    ~Łowca debili2011-10-20 10:07
    Do "z celbrytami tak jest". Sądzisz, że solitera nabywa się w solarium? Pozdrawiam :-)

    Kto w wzorem modelek spędza czas w solarium, ten również jak one może spożyć solitera, w końcu czego nie robi się dla urody i popularności. Kto używa nicku "Łowca debili" ten powinien być inteligentny i taka jest prawda.
  • ~stoltzman
    (2011-10-20 10:43)
    SUPER WANE ODCHUDZANIE PREZIA IRONIA IDIOTYZM DEBILOSTWO
  • ~Kielczanin
    (2011-10-20 10:58)
    Może po raz pierwszy w życiu wziął się za pracę. Np. kręci młynka palcami, a może nawet przekopał ogródek. A może po prostu przestał zakąszać.
  • ~don
    (2011-10-20 10:59)
    Może to kolejne stadium filipińskiej kuracji?
  • ~Mirek
    (2011-10-20 11:35)
    Aleksander Kwaśniewski chudnie bo musi wóde i zakąski kupować za własną forse !!!Już mu nie fundują frykasów a jego żona i córka nie potrafia gotować !Fruwają po imprezkach udajac celebrytki !!!Nawet wode mu przypalają nie mówiąc o zrobieniu samemu czegokolwiek do jedzenia.
  • ~wacuś
    (2011-10-20 11:36)
    Pieprzył Kwacha, ale czemu chudnie Rydzyk z Radyja ?
  • ~bcyc
    (2011-10-20 12:06)
    Powodem chudnięcia Aleksandra I-go jest niestrawność po tym jak próbował połknąc wspolnie z rysiem grubaskiem SLD,
  • ~ra
    (2011-10-20 10:13)
    Od wódy komuchowi watroba wysidła, na pewno ma padaczke alkocholowa.
    A pijaki tak kończą wszystkie sowiety
  • ~p o G A R D A
    (2011-10-20 08:52)
    PPewnie był na FILMIE --- W O J N A B O L S Z E W I C K A 1 9 2 0 ROK --- PRZYpoMNIAŁ sobie -- rodziców -- ŚWIETNIE p o K A Z A N Y C H + czyta C H Ł O P Ó W -- R E Y M O N T A --- Myśli o milerze + AFERZE r y w i n a + mirze rychu zbychu M O R D Y wy w s z y S T K I E a skończy w B U L Ó bez N A D Z I E J I czego m u Ż Y C Z Ę = Stalinowskiej Lidze Dupków === P A M I Ę T A M Y 0 m a z o w i e c k i m GRUBEJ KRESCE
  • ~Czytelnik
    (2011-10-20 12:38)
    Tytuł kest bez sensu, bo z tekstu wynika, że były Prezydent nie zdradzi tajemnicy
  • ~Dieta kapiśniakowa
    (2011-10-20 13:38)
    Na potrawach Joli to każdy by zmizerniał, bo Jola oszczędza na jedzeniu i zarządza głodówkę, ponadto tylko kapuśniak wojskowy potrafi ugotować.
  • ~NO
    (2011-10-20 16:04)
    TO TERAZ BEDZIE ROBIL REKLAMY RAZEM Z ZONKA. I BEDZIE ZARABIAL
    WIELKIE PIENIADZE.
  • ~rita
    (2011-10-20 16:22)
    Dietetyk poradził mu, żeby zastosował dietę "mniej żryj"? To jedyna skuteczna dieta.
  • ~kwach
    (2011-10-20 17:24)
    napwno to dieta z filipin zamiast jednej butelki to teraz dwie
  • ~KERIM
    (2011-10-20 17:50)
    TOWARZYSZ k w a s n i e s k i Obejrzał FILM --- WOJNA BOLSZEWICKA 1 9 2 0 ROK --- P R Z Y p o M N I A Ł sobie swoich na Drodze RADZYMINSKIEJ + czyta C H Ł O P Ó W --- R E Y M O N T A --- z tąd ta zmiana skończy W B U L Ó bez N A D Z I E J I --- przypomina -- r y w i n a -- starachowice -- mira rycha zbycha + DZIKI KRAJ --- Mordy wy w s z y S T K I E
  • ~zyczliwy
    (2011-10-20 18:06)
    Meczy go tesknota za Siwcem,oj byly to czasy fajne,zyc a nie umierac i to sa te tesknoty,a teraz trzeba w podziemiu dzialac.zycze mimo wszystko duzo zadowolenia w zyciu,bo zycie szybko ucieka co widac na jego twarzy
  • ~moherek
    (2011-10-20 10:19)
    A Rydzyk, ten ojciec z Torunia, też chudnie ... Rak ?