Jak dowiedział się "Fakt" Joanna Mucha tuż przed kampanią wyborczą rozwiodła się z mężem Andrzejem Czerniawskim. Informację tę potwierdził tabloidowi sąd rodzinny w Lublinie, przed którym toczyła się sprawa rozwodowa. Ostatnia rozprawa odbyła się w lipcu. Posłanka z byłym już mężem ma dwóch synów. Chłopcy na co dzień mieszkają z ojcem w Lublinie. Mucha z kolei sprzedała niedawno mieszkanie, w którym pomieszkiwała w Lublinie w przerwach między posiedzeniami Sejmu - twierdzi bulwarówka.

Reklama

Od jakiegoś czasu Mucha układa sobie jednak już nowe życie w Warszawie. Jak pisał w połowie roku "Fakt", posłanka pożyczyła od swojego partnera Janusza Jankowiaka 100 tysięcy złotych. Równocześnie wzięła z nim kredyt na 160 tysięcy złotych. Wszystko po to, by kupić mieszkanie w stolicy.

"Kupiłam mieszkanie, zanim sprzedałam poprzednie. Po sprzedaży spłaciłam pożyczkę, nie ma czego komentować" - wyjaśniała bulwarówce posłanka Mucha. Dzięki temu nie musi już mieszkać w lokalu wynajmowanym jej przez Kancelarię Sejmu. "Fakt" sugeruje, że być może wkrótce Mucha zrobi kolejny krok i zamieszka z partnerem? Joanna Mucha nie chciała jednak tego komentować.

>>>Przez te słowa Kaczyńska obraziła się na stryja