Zapendowska zmieszała z błotem Dodę. Ostra krytyka

| Aktualizacja:

Doda nie ma teraz najlepszego okresu w swojej karierze. Nie dość, że jej ostatnia płyta sprzedaje się słabo, a na koncerty przychodzi coraz mniej ludzi, to jeszcze na jej głowę spada zewsząd ostra krytyka. Artystkę właśnie podsumowała Elżbieta Zapendowska, która twierdzi, że muzyka Królowej jest po prostu słaba.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2011-09-30 07:46)
    To tfuj koniec, finito.
  • ~Marian
    (2011-09-30 08:32)
    Jaka królowa?
  • ~DEGUSTANT!
    (2011-09-30 08:44)
    DODA TO ZERO!!
  • ~Weredyk
    (2011-09-30 08:51)
    TO PRAWDA OCZYWISTA, o tej skandalistce, byłej kochance Nergala-satanisty, bo ona udaje Madonnę, ale kudy jej do...
  • ~fikumiku
    (2011-09-30 08:58)
    celebryckie rekiny żarłacze zagryzają się na wzajem w akwarium w walce o karmę
  • ~tara
    (2011-09-30 09:06)
    Ja bym tych wszystkich oceniaczy wywalił na...A może samemu by coś zrealizować?Jest jakaś prawda w tym,że ludzie dzielą się na tych co gadają i na tych co coś robią.
  • ~expies
    (2011-09-30 09:11)
    a jakiej muzyki i tekstow q.wa potrzebujecie!? po solidarnościowe nauczanie wyraża się debilizmem z kretynizmem.Nie potraficie logicznie myślec a w pracy rozwiązywać problemów!! Doda dla Was i tak ma ambitną muzykę z tym co wychodzi w TV Silesia heheheh!,a tego przecież słucha i ogląda masa ludzi,łącznie z Chicago!!
  • ~MARKO
    (2011-09-30 09:23)
    TO RACJA OD KIEDY ZACZĘŁA Z TYM SATANISTĄ TO DODA SIĘ KOŃCZYŁA A NAPRAWDĘ BYŁA FAJNA BABKA.SCHUDŁA WYKONUJE PIOSENKI SATANISTYCZNE KTÓRE JAK WIDAĆ POPULARNOŚCI JEJ NIE PRZYNIOSŁY.JEDNYM SŁOWEM SATANISTA JĄ ZNISZCZYŁ KOBIETO OPAMIĘTAJ SIĘ NIE IDŹ TĄ DROGĄ!!!
  • ~mah1
    (2011-09-30 09:24)
    JEDNA I DRUGA NIC NIE WARTE !!!
  • ~ewa
    (2011-09-30 09:27)
    nie podoba się już jurorce, bo tatuś odszedł z salonu
  • ~Frank
    (2011-09-30 09:42)
    Nie ważne co artyśli myślą o ludziach, lecz co ludzie myślą o artystach, także o "pseudo artystach".
  • ~Mariola
    (2011-09-30 09:44)
    Piosenki na płytach są towarem, a towar źle sprzedający nazywa się bublem.
  • ~Doda jest super !!!!!
    (2011-09-30 10:01)
    zapendowska ,to stara zazdrosna ,udająca młoduchę zgreda !!!
    Zazdrości Dodzie Urody ,Talentu i Młodości !!!
    Niech te czupiradło zapędzone zniknie z TV ,bo mi telewizor nawala gdy ją POkazują !
    Doda jest super !!!
  • ~Urb@
    (2011-09-30 10:54)
    Dziewczyna ma talent ale to nie wystarczy bez dobrej muzyki i tekstów dobrej aranzecji daleko nie pojedzie sama uroda nie wystarczy by płyty zaczęły się sprzedawać . Niestety Zapędowska ma rację.
  • ~@doda jest super!!!
    (2011-09-30 11:08)
    BUHAHAHAHAHA!

    Przemys sobie uszy - NIEKUMATY!
  • ~hulajnoga
    (2011-09-30 11:09)
    doda to THE BUBEL
  • ~WARZYWA Z PO
    (2011-09-30 11:18)
    CO TO JEST TA TOWARZYSZKA ZAPENDOWSKA - PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ JAK SIĘ TO WABI.
  • ~wilk
    (2011-09-30 12:36)
    bardzo przepraszam ,a kiedy ta doda miała coś ładnego ??? TERAZ TYLKO ŚWIECI d*pĄ i nawet małolaty już mają jej dość ,bo d*pa jak d*pa każda taka sam
  • ~mosie
    (2011-09-30 15:02)
    Doda to jest zmarnowany talent.Piosenki beznadzeine.Ma dobry głos.I jest sexi.Menadżer do d.
  • ~mosie
    (2011-09-30 15:05)
    Marko, coś w tym jest.Nergalowi rośnie, Dodzie spada. Proste prawo rynku.