Zapendowska zmieszała z błotem Dodę. Ostra krytyka

| Aktualizacja:

Doda nie ma teraz najlepszego okresu w swojej karierze. Nie dość, że jej ostatnia płyta sprzedaje się słabo, a na koncerty przychodzi coraz mniej ludzi, to jeszcze na jej głowę spada zewsząd ostra krytyka. Artystkę właśnie podsumowała Elżbieta Zapendowska, która twierdzi, że muzyka Królowej jest po prostu słaba.

wróć do artykułu
  • ~ellla
    (2011-10-04 18:17)
    rabczewska nigdy nic nie reprezentowała chybaże kanł... zapendowska ma recję na drzewo z kiczem.
  • ~Majeczka
    (2011-10-02 11:37)
    A propos tekstów do piosenek...Przecież można korzystać czasem z dorobku utworów naszych poetów jak robił to m.in.Czesław Niemen,Marek Grechuta i skomponować do nich dobrą muzykę.Wtedy całość wyjdzie naprawdę pięknie i dobrze.
    I nie zawsze trzeba iść jednym nurtem,jednym rytmem w muzyce.Ciekawie byłoby usłyszeć Dodę np.w rytmie bossa novy.Byłoby inaczej,ciekawiej.:) Uważam,że dałaby radę.:)
    Część młodzieży nie tylko lubi muzykę rockową.Lubi różną.Na szczęście.:)))
  • ~Majeczka
    (2011-10-02 09:26)
    Oczywiście,że pani Zapendowska ma rację!Ja też tak uważam od dawna.Doda ma mocny,niezły głos ale utwory naprawdę słabe.Powinna posłuchać tej mądrej krytyki i zmienić kompozytorów i tekściarzy jak najszybciej aby jeszcze cokolwiek na scenie znaczyć.Co do innych wykonawców też pani Zapendowska ma rację.
    Na szczęście w historii muzyki polskiej zapisało się jednak trochę artystów - prawdziwych artystów z dobrymi i bardzo dobrymi utworami np.Czesław Niemen,zespół Dżem i jeszcze wielu innych,którzy powinni być brani pod uwagę jako wzór do pozytywnego naśladowania.Bo utwory muzyczne to nie tylko muzyka.Ważny w nich jest też tekst.
    Trzeba naśladować dobro i piękno a nie iść w bylejakość.Naprawdę ..."Dziwny jest ten świat".
  • ~kolo
    (2011-09-30 18:46)
    robaczewska to poziom wisniewskiego
  • ~jarciowodnik
    (2011-09-30 15:32)
    Z panią Zapędowską trudno się nie zgodzić,dodałbym jeszcze ,że rozumku i urody trza by dodać do Dody.
  • ~mosie
    (2011-09-30 15:05)
    Marko, coś w tym jest.Nergalowi rośnie, Dodzie spada. Proste prawo rynku.
  • ~mosie
    (2011-09-30 15:02)
    Doda to jest zmarnowany talent.Piosenki beznadzeine.Ma dobry głos.I jest sexi.Menadżer do d.
  • ~wilk
    (2011-09-30 12:36)
    bardzo przepraszam ,a kiedy ta doda miała coś ładnego ??? TERAZ TYLKO ŚWIECI d*pĄ i nawet małolaty już mają jej dość ,bo d*pa jak d*pa każda taka sam
  • ~WARZYWA Z PO
    (2011-09-30 11:18)
    CO TO JEST TA TOWARZYSZKA ZAPENDOWSKA - PIERWSZY RAZ SŁYSZĘ JAK SIĘ TO WABI.
  • ~hulajnoga
    (2011-09-30 11:09)
    doda to THE BUBEL
  • ~@doda jest super!!!
    (2011-09-30 11:08)
    BUHAHAHAHAHA!

    Przemys sobie uszy - NIEKUMATY!
  • ~Urb@
    (2011-09-30 10:54)
    Dziewczyna ma talent ale to nie wystarczy bez dobrej muzyki i tekstów dobrej aranzecji daleko nie pojedzie sama uroda nie wystarczy by płyty zaczęły się sprzedawać . Niestety Zapędowska ma rację.
  • ~Doda jest super !!!!!
    (2011-09-30 10:01)
    zapendowska ,to stara zazdrosna ,udająca młoduchę zgreda !!!
    Zazdrości Dodzie Urody ,Talentu i Młodości !!!
    Niech te czupiradło zapędzone zniknie z TV ,bo mi telewizor nawala gdy ją POkazują !
    Doda jest super !!!
  • ~Mariola
    (2011-09-30 09:44)
    Piosenki na płytach są towarem, a towar źle sprzedający nazywa się bublem.
  • ~Frank
    (2011-09-30 09:42)
    Nie ważne co artyśli myślą o ludziach, lecz co ludzie myślą o artystach, także o "pseudo artystach".
  • ~ewa
    (2011-09-30 09:27)
    nie podoba się już jurorce, bo tatuś odszedł z salonu
  • ~mah1
    (2011-09-30 09:24)
    JEDNA I DRUGA NIC NIE WARTE !!!
  • ~MARKO
    (2011-09-30 09:23)
    TO RACJA OD KIEDY ZACZĘŁA Z TYM SATANISTĄ TO DODA SIĘ KOŃCZYŁA A NAPRAWDĘ BYŁA FAJNA BABKA.SCHUDŁA WYKONUJE PIOSENKI SATANISTYCZNE KTÓRE JAK WIDAĆ POPULARNOŚCI JEJ NIE PRZYNIOSŁY.JEDNYM SŁOWEM SATANISTA JĄ ZNISZCZYŁ KOBIETO OPAMIĘTAJ SIĘ NIE IDŹ TĄ DROGĄ!!!
  • ~expies
    (2011-09-30 09:11)
    a jakiej muzyki i tekstow q.wa potrzebujecie!? po solidarnościowe nauczanie wyraża się debilizmem z kretynizmem.Nie potraficie logicznie myślec a w pracy rozwiązywać problemów!! Doda dla Was i tak ma ambitną muzykę z tym co wychodzi w TV Silesia heheheh!,a tego przecież słucha i ogląda masa ludzi,łącznie z Chicago!!
  • ~tara
    (2011-09-30 09:06)
    Ja bym tych wszystkich oceniaczy wywalił na...A może samemu by coś zrealizować?Jest jakaś prawda w tym,że ludzie dzielą się na tych co gadają i na tych co coś robią.