Żenujące wykonanie amerykańskiego hymnu

| Aktualizacja:

Sobotnia gala z udziałem Mariusza Pudzianowskiego zakończyła się małym skandalem. Wydawało się, że od czasu wykonania hymnu przez Edytę Górniak, już gorzej być nie może. Jak się okazuje, artystkę przebił Mateusz Krautwurst, który "wziął się" za hymn amerykański. Zapomniał tekstu?

wróć do artykułu
  • ~kaszanka-polska
    (2010-09-19 11:25)
    ten hymn akurat pasował idealnie do poziomu tej gali i poziomu intelektualnego jej uczestników/widzów ... ja w ogóle nie wiem po co wytatuowanym koksom z zakładów karnych i wielbicielom prymitywnej tłuczki potrzebne jest odśpiewywanie hymnów ...
  • ~qwerty
    (2010-09-19 11:41)
    Edyta Górniak, przy tym co wykonał ten Pan na gali to arcydzieło !!!
  • ~Tino
    (2010-09-19 11:41)
    Nędza
  • ~Davis
    (2010-09-19 11:49)
    Za karę powinni go rzucić na pożarcie Butterbeanowi.
  • ~kiki
    (2010-09-19 12:03)
    ci cfanicy z KSW nie mieli w rezerwie magnetofonu,
    hehe
  • ~opinia
    (2010-09-19 12:06)
    Zenada PO POlsku!!! buhaha
  • ~ZbyszekD
    (2010-09-19 12:22)
    Do ,,kaszanka-polska'' mam nadzieję, że Pan Pudzianowski Cię kiedyś dorwie, bo mieszanie jego z zakładem karnym to jest straszna obelga. Najlepiej czegoś takiego nie oglądać
  • ~RobSon
    (2010-09-19 12:53)
    Jak to słyszałem to sam się wstydziłem za tego palanta co to zaśpiewał.
  • ~Piotr-ek
    (2010-09-19 13:19)
    Już wiem dlaczego nie możemy być zwolnieni z wiz do USA!!!
  • ~RR
    (2010-09-19 13:19)
    niewpiepszaj polityki do sportu pacanie a hymn to byly jaja
  • ~nocomment
    (2010-09-19 13:23)
    Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd...
  • ~Emili
    (2010-09-19 13:54)
    Kto to jest ten Krauwurst. ? To jakaś żenada
  • ~West Palm Beach.
    (2010-09-19 14:08)
    RR - kto tu miesza polityke? Przestan pic, przestan uzywac narkotykow, przygotoj sie do szkoly na poniedzialek, podmyj sie wieczorem i moze ywoj rozum sie poprawi.
    Piotr-ek, trafnie zauwazyles - moze to jest powod, bo niektorzy zamiast myslec o szkole wdaja sie w kompromitujace komentarze.
  • ~re: zbyszekD
    (2010-09-19 14:37)
    No, no, uwazaj - kogo pierwszy Pudzianowski ;dorwie i ..ustawi'. Cymbal z ciebie!
  • ~Janusz
    (2010-09-19 14:39)
    Amerykanski hymn najlepiej wypierdziec !
  • ~Nielsen
    (2010-09-19 15:20)
    Niech żyje Enrico Pallazzo!!!
  • ~atech-Ontario
    (2010-09-19 15:57)
    To juz nie ma innych artystow ? Oglosic konkurs !
  • ~hahaha
    (2010-09-19 16:06)
    cała ta gala była zorganizowana na żenującym poziomie.
    i jeszcze do tego walka najmana i salety - o obu panach nie można dobrego słowa powiedzieć, ale sposób poprowadzenia walki przez sędziów i postawa salety była chyba największym dnem całej tej "gali"
  • ~justa
    (2010-09-19 16:21)
    Wstyd jak nic przez tego gnojka. Na cały świat.
  • ~kaszanka-polska
    (2010-09-19 17:51)
    re.: ZbyszekD - nie chciałem tego pisać, ale sam wywołałeś temat ... otóż Pudzian jednak ma coś wspólnego z zakładami karnymi - nasz polski strongman 19 miesięcy swojego życia spędził w więzieniu za pobicie i kradzież złotego łańcuszka wobec 18 letniego chłopaka ... odnośnie Pudziana w cale się go nie boję - nawet na największego osiłka są sposoby, na ulicy są inne zasady (a raczej ich brak) więc każdy może dostać łomot, nawet Pudzianowski ...

Może zainteresować Cię też: