Żenujące wykonanie amerykańskiego hymnu

| Aktualizacja:

Sobotnia gala z udziałem Mariusza Pudzianowskiego zakończyła się małym skandalem. Wydawało się, że od czasu wykonania hymnu przez Edytę Górniak, już gorzej być nie może. Jak się okazuje, artystkę przebił Mateusz Krautwurst, który "wziął się" za hymn amerykański. Zapomniał tekstu?

wróć do artykułu
  • ~ania
    (2010-09-20 08:58)
    Szkoda gadać to było straszne. Wstyd na cały świat jak zwykle zresztą. Zastanawiam się tylko kto zaprosił takiego szczawika, bez talentu do zaśpiewania hymnu ... Chyba jakieś szerokie plecy za tym stoją ...
  • ~J-23
    (2010-09-20 06:35)
    Żenujące wykonanie amerykańskiego hymnu-i żenująca impreza dla prymitywów
  • ~oops
    (2010-09-20 01:00)
    Kris - to ty jestes ignorantem (arogant to troche cos innego). Dlatego ze oni nie wiedza o polozeniu Polski nie znaczy ze musimy ich lekcewazyc. W koncu on zostal zaproszony, a my jako gospodarze powinnismy zadbac zeby go jako goscia uszanowac...
  • ~bilbo
    (2010-09-19 23:38)
    re ~kaszanka-polska
    To nie koksy , to " wojownicy " ;-D
  • ~marcinek
    (2010-09-19 21:54)
    Równie żenująco na lubelskim festiwalu Solo Życia 2010 wypadł Hołdys, który nie potrafił zaśpiewać Pepe wróć :)) Na tle pozostałych grających to po prostu kaszana
  • ~EXPERT
    (2010-09-19 21:28)
    na takiej gali do hymnu wychodzi jakis amator bez glosu z amnezja WSTYD TO MAŁO!!! mEGA PORAŻKA!!!
  • ~edyta
    (2010-09-19 20:14)
    co gorsze ...jeden taki - polski; patryota- takze spiewal hymn ale POLSKI jak ... wpisz na- you tube -kaczynski hymn- i placz z rozpaczy...lub ze smiechu
  • ~Kris
    (2010-09-19 18:50)
    Dobrze się stało ,że tak marnie wyszło z tym hymnem.Nie miejmy kompleksów bo wyobrażcie sobie jak amerykanin zaśpiewałby nasz hymn...Z resztą oni nie mają pojęcia czy Polska leży na Grenlandii czy w Australii.Większych arogantów jak Amerykanie nie ma w całym kosmosie...
  • ~top
    (2010-09-19 18:49)
    Oczywiscie jak zwykle nikt nie bedzie winny ze zatrudnił klauna jeszcze nie wiadomo czy przypadkiem nie był na haju . A gdzie do cholery w tym czasie byli organizatorzy . Czy too był az taki proiblem kopnac w dupe tego spiewaka i poscic hymn juz nagrany
  • ~ZbyszekD
    (2010-09-19 18:29)
    do; kaszanka-polska rzeczywiście sprawdziłem to prawda co piszesz, ale takie kłopoty miał i Gołota i jeden z njsłynniejszych polskich bokserów w historii Kulej, ale że był wtedy bardzo słynny to mu się upiekło. Tacy ludzie są bardzo impulsywni. A jak się nie lubi takich głupich imprezek to po co się biczować?
  • ~observetor
    (2010-09-19 18:13)
    Wyjątkowe beztalencie. Eric Esch powinien mieć szansę spuścić łomot gamoniowi jeszcze przed walką z Pudzianem.
  • ~babcia
    (2010-09-19 18:12)
    on specjalnie tak zaśpiewał, żeby osłabić przeciwnika
  • ~Kleks
    (2010-09-19 18:12)
    Myślę, że tak właśnie teraz powinniśmy spiewać hymn amarykański, bo on dla nas sie urwał tak jak zainteresowanie amerykanow Europą Środkową
  • ~kaszanka-polska
    (2010-09-19 17:51)
    re.: ZbyszekD - nie chciałem tego pisać, ale sam wywołałeś temat ... otóż Pudzian jednak ma coś wspólnego z zakładami karnymi - nasz polski strongman 19 miesięcy swojego życia spędził w więzieniu za pobicie i kradzież złotego łańcuszka wobec 18 letniego chłopaka ... odnośnie Pudziana w cale się go nie boję - nawet na największego osiłka są sposoby, na ulicy są inne zasady (a raczej ich brak) więc każdy może dostać łomot, nawet Pudzianowski ...
  • ~justa
    (2010-09-19 16:21)
    Wstyd jak nic przez tego gnojka. Na cały świat.
  • ~hahaha
    (2010-09-19 16:06)
    cała ta gala była zorganizowana na żenującym poziomie.
    i jeszcze do tego walka najmana i salety - o obu panach nie można dobrego słowa powiedzieć, ale sposób poprowadzenia walki przez sędziów i postawa salety była chyba największym dnem całej tej "gali"
  • ~atech-Ontario
    (2010-09-19 15:57)
    To juz nie ma innych artystow ? Oglosic konkurs !
  • ~Nielsen
    (2010-09-19 15:20)
    Niech żyje Enrico Pallazzo!!!
  • ~Janusz
    (2010-09-19 14:39)
    Amerykanski hymn najlepiej wypierdziec !
  • ~re: zbyszekD
    (2010-09-19 14:37)
    No, no, uwazaj - kogo pierwszy Pudzianowski ;dorwie i ..ustawi'. Cymbal z ciebie!