Dzień świętego Walentego to szczególny czas w kalendarzu osób trafionych strzałą Amora. Już 14 lutego zakochani wyznają sobie uczucia w nowy, zaskakujący i wyjątkowy sposób. By świętowanie w pełni się udało, koniecznie trzeba zadbać o niepowtarzalny klimat. Wiedzą o tym wszyscy w Termie Białka i dlatego zapraszają na Walentynki Bez Gaci.

Media

14 lutego zabawie w białczańskim saunarium ton nada rzymski bóg miłości. Goście będą mogli wziąć udział w trzech urokliwych seansach saunowych: „amorkowym szaleństwie”, „miłosnym peelingu” i „owocowym pocałunku z maseczką żurawinową”, a także w imprezie walentynkowej w Strefie VIP.

Romantyczny nastrój wzmocnią przygotowane specjalnie na tę okazję lekkie i smaczne potrawy, m.in.: krem ze szparagów, polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym i owocowy deser o nazwie truskawkowa fantazja. Ponadto na uczestników zabawy czekać będą powitalne drinki oraz kolorowe, bezalkoholowe koktajle.

Powinniśmy darzyć się miłością na co dzień, jednak przynajmniej raz do roku warto zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś naprawdę wyjątkowym. Zamiast standardowego pomysłu na walentynkowy wieczór – wizyty w kinie czy kolacji przy świecach, proponujemy wspaniałą zabawę w naszym saunarium i Strefie VIP. Mamy nadzieję, że dla zakochanych będą to niezapomniane, cementujące ich związek chwile – mówi Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka.