The Passion app

The Passion app to aplikacja, dzięki której sprawdzisz jakim jesteś kochankiem. Działa ona na podobnej zasadzie jak aplikacje monitorujące przebieg treningu. Aplikacja mierzy prędkość ruchu, czas, a nawet głośność i na podstawie zebranych danych klasyfikuje seks do odpowiedniej grupy. Na tej podstawie tworzone są statystyki, które możesz porównać z innymi. Obsługa nie należy do skomplikowanych – wystarczy, że w odpowiednim momencie uruchomisz aplikację i położysz telefon przy łóżku, a po seksie wystawisz ocenę od 0 do 10.

Girlfriend Keeper

Jeśli wciąż zapominasz o urodzinach swojej dziewczyny i o ważnych rocznicach, to Girlfiend Keeper jest aplikacją dla ciebie. Dzięki aplikacji możesz ustawić automatyczne wysyłanie sms-ów oraz e-maili o oryginalnej i humorystycznej treści z bazy zawierającej tysiące tekstów. Częstość wysyłania wiadomości zależy od ustawionych kryteriów, do których należy chociażby intensywność związku, a nieświadoma niczego dziewczyna będzie w siódmym niebie, że wciąż o niej pamiętasz.

Period Pace

Wiedza większości facetów o kobiecej miesiączce kończy się na tym, że jest to czas, w którym mogą zapomnieć o seksie. Aplikacja Period Pace obliczy i poinformuje cię w jakich dniach lepiej nie wchodzić partnerce w drogę i nie zabierać się za figle, wystarczy, że ustawisz długość cyklu i datę ostatniego okresu.