Przełom stycznia i lutego, to najgorętszy czas dla erotycznego sektora handlu w Internecie. Z badań wynika, że erotyczne zabawki najczęściej kupują mężczyźni, ale pamiętają przy tym o swoich partnerkach.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Wśród Polaków bardzo dużą popularnością cieszy się bielizna erotyczna oraz kostiumy zakonnic i pokojówek, których w okresie walentynkowym sprzedaje się o 100% więcej. Z jeszcze większym entuzjazmem kupujemy kajdanki, opaski na oczy oraz erotyczne gry planszowe – ich sprzedaż wzrasta aż o 134%. Świetnie sprzedają się także prezerwatywy, afrodyzjaki, olejki do masażu i… „piórka do miziania”.

Z obserwacji przeprowadzonych przez właściciela sklepu SexShop69.pl w okresie walentynek największą popularnością cieszą się wibratory i to szczególnie te, które najbardziej przypominają męskie przyrodzenie. Podobna tendencja utrzymuje się na portalu LoveBay.pl, jednak tu największym hitem są wibratory używane wspólnie przez kochanków – We Vibe.

Kupowanie erotycznych zabawek przez internet pozwala uniknąć krępującej wizyty w sexshopie, na którą większość z nabywców w ogóle by się nie zdecydowała. Zakupy w sieci są anonimowe, a wysyłana paczka jest zapakowana tak, że nikt nie domyśli się co jest w środku. Dzięki temu nawet najbardziej nieśmiali mogą zrealizować w walentynki swoje erotyczne fantazje.