Spraw sobie przyjemność

Wybierz się do SPA, na masaż lub do restauracji, którą zawsze chciałeś odwiedzić. Naturalnie samotny wypad na kolację w walentynki nie jest najlepszym pomysłem, ale w towarzystwie znajomych na pewno doskonale spędzisz czas. Kup sobie koszulę od Gucciego lub nowy gadżet do swojego auta. Nie ważne jak spędzisz walentynki, po prosty rób to co lubisz najbardziej i co sprawia ci przyjemność.

Imprezowy wieczór

Zaproś wszystkich swoich znajomych singli i zorganizuj imprezę. Drinki, przekąski, dobra muzyka oraz towarzystwo przyjaciół sprawią, że ta noc z pewnością będzie niezapomniana. Możesz również wybrać się z kumplami do baru. Piwo, mecz... Dobra zabawa wcale nie wymaga damskiego towarzystwa.

Zrelaksuj się

Jeśli miałeś ciężki dzień w pracy i chciałbyś po prostu odpocząć, to pozwól sobie na trochę relaksu w domu. Zamów ulubione danie, włącz telewizor, obejrzyj filmy, na które nigdy nie miałeś czasu…. i podziękuj swoim szczęśliwym gwiazdom, za to, że masz pilota tylko dla siebie i żadna kobieta nie marudzi ci o kolejnej beznadziejnej komedii romantycznej.

Zaproś przyjaciółkę

Spędź miły wieczór z przyjaciółką, która jest ci najbliższa. Kto wie, może taka wspólna noc dwóch samotnych serc zaowocuje bardziej interesującymi niezobowiązującymi spotkaniami. Jednakże bądź ostrożny, bo przekraczanie granic przyjaźni ma swoje wady i zalety.

Prześpij to

Spędź walentynki jak każdy zwyczajny dzień. Idź do pracy, na siłownię, wróć do domu i zjedz kolację przed telewizorem, a potem połóż się spać. Obudzisz się następnego dnia i wszystko będzie już w normie.

Walentynki tak naprawdę niczym nie różnią się od innych dni, ale jeśli za rok nie chcesz znów spędzać ich samotnie, to już teraz zastanów się jak zmienić swoje kawalerskie życie… mimo, że jest ono takie wspaniałe, czyż nie?