Randka w kinie

Do kina czy na film? Odpowiedź jest oczywista – do kina! Co prawda walentynowy wieczór nie jest najlepszym wyborem, bo w taki dzień kino będzie zapewne przepełnione, a wtedy ciężko o choć minimum intymności, jednak zawsze można przełożyć taki wypad na inny dzień. Najlepiej wybrać się na seans w środku tygodnia, w godzinach przedpołudniowych, kiedy na sali kinowej obecne będą jednostki. Kino jest stworzone do seksu oralnego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby iść na całość.

Przymierzalnia

Ulubionym prezentem kobiet na Walentynki jest bielizna i powinniście wybrać się po nią razem. W końcu to facet jest najlepszym doradcą kobiety. Wybierając się po zakupy w godzinach szczytu będziecie niezauważalni dla ekspedientek i innych kupujących, ale jednocześnie tłum w sklepie spotęguje doznania.

Biuro

Seks w gabinecie kojarzy się najczęściej ze zdradami, jednak fantazję taką możesz zrealizować również ze stałą partnerką. Takie erotyczne odwiedziny pod pretekstem walentynkowego lunchu będą czymś niezwykle emocjonującym, bez względu na to czy zrobicie to na biurku szefa, czy w służbowej toalecie.

Klatka schodowa

Mimo, że seks na schodach nie należy do najwygodniejszy, to jest to dość popularna fantazja, tym bardziej, że w łatwy sposób można zminimalizować ryzyko przyłapania. Najlepszą lokalizacją są klatki schodowe wieżowców z działającymi windami. Jeśli wybierzecie ostatnie piętro, to spotkanie kogoś na schodach będzie praktycznie niemożliwe, ale sama świadomość, że robicie to w miejscu publicznym dostarczy nie mało adrenaliny.