• Walentynkowe prezenty
  53
  17
  Walentynki to dla większości facetów typowo komercyjne święto wykreowane przez media, jednakże kobiety uwielbiają walentynkowe serduszka, walentynkowe kartki, walentynkowe randki… Dla własnego spokoju lepiej więc podporządkować się Dniu Zakochanych. Oto kilka pomysłów na idealny walentynkowy prezent.
 • Kosmetyki
  Kwiaty i czekoladki to sprawdzony, ale mało oryginalny prezent dla ukochanej kobiety. Bardziej niekonwencjonalny może być np. kosmetyk do pielęgnacji ciała. Na walentynkowy wieczór warto wybrać produkt, który ma w składzie pobudzające zmysły afrodyzjaki.
 • Tort urodzinowy
  2
  6
  14 lutego to popularne walentynki, czyli święto zakochanych. Aż 116 114 Polaków i Polek obchodzi tego dnia swoje urodziny. Według danych z bazy PESEL w naszym kraju jest również zameldowanych 4 661 mężczyzn noszących imię Walenty i 7 730 kobiet noszących imię Walentyna. Najstarsza w Polsce Walentyna ma 104 lata, a najstarszy Walenty jest o rok młodszy.
 • Drink
  1
  Walentynki to idealna okazja do tego, aby wspólnie celebrować niepowtarzalne chwile. Wystarczy tylko przełamać powszechnie obowiązującą modę na czekoladowe serca i sięgnąć po przepis na wyjątkowy wieczór. Inspiracją mogą być oryginalne koktajle i idealnie dopasowane do nich przekąski.
 • Walentynki
  1
  Już niebawem 14 lutego, czyli święto wszystkich zakochanych. Chcesz spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób? Zabierz swoją drugą połówkę na Walentynki Bez Gaci do Termy Białka!
 • Zakochani
  A gdyby walentynki trwały… aż 3 dni? Tegoroczny dzień zakochanych wypada w weekend, dzięki czemu jest świetną okazją do jeszcze dłuższego świętowani obecności ukochanej osoby. Aby w pełni wykorzystać ten szczególny czas, warto mieć nietuzinkowy pomysł, zapewniający nieprzerwaną radość z przebywania z drugą połówką. Walentynkowy weekend można spędzić na wiele sposobów, jednak zaproponowanie dla ukochanej osoby czegoś nietuzinkowego, z pewnością pozytywnie ją zaskoczy. Podsuwamy 5 najciekawszych pomysłów, sprawdzających się w sezonie zakochanych.
 • Walentynki
  4
  Dzień Zakochanych jest obchodzony niemal na całym świecie. Jego celebrowanie to dobra okazja do podróży poprzez tradycje i obyczaje różnych państw. Co kraj, to obyczaj, a popularne walentynki mają nieco inny charakter w krajach europejskich i w dalekiej Japonii. Włosi chętnie obdarowują swoje damy czerwoną bielizną, a mieszkańcy Tokio czekoladkami.
 • W biurze...
  1
  2
  "The Huffington Post" przygotował ranking zawodów, których przedstawiciele są najbardziej skłonni do romansowania w miejscu pracy. Badania ankietowe objęły 42 tys. osób pracujących w różnych miejscach, a wyniki zaskakują!
 • Zabawki z nocnej szafki
  Z seksem jest tak samo, jak z każdym projektem czy przedsięwzięciem: im więcej serca i zaangażowania w to włożysz, tym lepsze osiągniesz rezultaty. Mężczyźni, którym życie seksualne dobrze się układa, także w każdej innej dziedzinie są niepokonani. Przedstawiamy gadżety dla kochanków doskonałych.
 • Gadżety erotyczne
  4
  1
  Walentynki to idealny moment na kupno erotycznych gadżetów, tym bardziej, że możemy nabyć je w sieci unikając jakiegokolwiek skrępowania. Z tych dobrodziejstw internetu coraz częściej korzystają także Polacy. Na samym Allegro sprzedaż erotycznych gadżetów wzrasta aż o 45%.
 • Samotne walentynki?
  7
  7
  Chyba nawet najwięksi walentynkowi sceptycy nie chcieliby spędzić tego dnia w samotności. Walentynki to czas miłości i romansu, ale nie znaczy to, że single mają w tym dniu wpadać w depresję. Oto kilka pomysłów na spędzenie walentynek w pojedynkę.
 • Naga prawda o walentynkach
  3
  Walentynki mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Sceptycy wytykają im skomercjalizowaną formę, romantykom dodają skrzydeł i są pretekstem do eksponowania swoich emocji. Bez względu na nasze podejście warto tego dnia wykrzesać z siebie odrobinę czułości.
 • Maciej Maleńczuk

  Maleńczuk do Rigamonti: Śmierć cenię bardziej niż życie. Nienawidzę tego, że jestem alkoholikiem

 • Ryszard Legutko

  Legutko bije w Merkel na forum UE: Gdzie jest pani chrześcijańsko-demokratyczna wizja Europy?

 • Donald Tusk na obchodach 100-lecia odzyskania Niepodległości

  Tusk czy Duda? Najnowszy ranking zaufania do polityków [SONDAŻ]

Zobacz więcej