• ~~ gość
    (2012-12-11 11:30)
    UMIĘŚNIONY ? co do przesilenia i przetrenowania i nadwyrenżania to nie ma wątpliwości po nadmiernie żylastym ciele a i umięśnienie widać że na obozowej diecie ciut lepsza od więzniów z Oświęcimia. Umięśnienie więznia byłoby podejrzane o stosowanie kanibalizmu i żywie bogatym w białko ludzkim mięsem.
  • ~fela
    (2012-12-11 11:41)
    wspaniale wyglada ! po prostu boski ! zero syfu na biodrach ! caly cukier i cholesterol -spalony ! to jest MAN ! a nie to co nieudaczniki poacy przed kompami ! he he
  • ~cham
    (2012-12-11 12:25)
    "fela" napisz do niego list ale on na pewno zechce tez twoja fotke...I co wtedy?
  • ~vh
    (2012-12-11 13:17)
    to pierwsze to klsayczny render - pewnei juz zaczeli robic gre... ciekawe czy na nowa generacje...
  • ~~ Igor
    (2012-12-11 14:10)
    UMIĘŚNIONY SKAZANIEC ! z taką masą i rzezbą jako CHŁOP PANSCYZNIANY w niewolniczych warunkach WYPOSZCZONY za nie płacenie panscyzny HIERARCHOM DUCHOWNYM .
  • ~~ Igor
    (2012-12-11 14:24)
    NA BRZUCHU DÓŁ jakby długi post miał i nic nie jadł albo jakby ROZPĘDZONY ROWERZYSTA trafił go w pępek. KALORYFERA BRAK na brzuchu i odrazu splot słoneczny kiepsko wygląda. UBRANY jak WIEŚNIAK ! - zamiast nachów na tyłku nosi kiece jak BABA albo BISKUP .Krótko mówiąc wygląda jak prawdziwe nieszczęście poszkodowane .Jeszcze pewnie po śniegu NA BOSO CHODZI zamiast w filcowych walonkach.
  • ~~ Bartosz
    (2012-12-11 14:30)
    Wygląda jakby po brzuchu przejechał mu motocyklista jednośladem .
  • ~dm
    (2012-12-11 16:47)
    Gościu wygląda dobrze, nieprzesadnie. Natomiast kulturyści wyglądają dla mnie PRZEOHYDNIE - jak żylaste naoliwione balerony z głupawym wyrazem twarzy, gdy szpanują na pokazach.
  • ~Remik
    (2015-05-11 11:20)
    No musiał się napracować facet, żeby tak wyglądać. Szacunek z resztą dla trenera i dietetyka, bo takie rzeczy trzeba robić z głową, żeby się na zdrowiu nie odbiło. Ostatnio trafiłam na program Darka Brzezińskiego- trenera personalnego naszych aktorów i naprawdę uświadomiłam sobie dopiero jaka to jest trudna i odpowiedzialna praca- przygotowanie do roli, redukcja masy ciała itp. Z resztą program Darka Brzezińskiego polecam każdemu kto chce bezpiecznie swój trening przeprowadzić- ciekawe informacje są też na jego stronie.