Warszawa

Rozrywka jakich mało. Oto wrocławski park trampolin [ZDJĘCIA]

13 maja 2016, 10:38
To jeden z największych obiektów w Polsce... Miłośnicy sportu znajdują tu trampoliny, baseny z pianką do ćwiczenia równowagi i rampa m. in. dla snowboardzistów. W parku stworzono również akademię GOjump, w której będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. Otwarcie obiektu planowane jest na 14 maja.
To jeden z największych obiektów w Polsce... Miłośnicy sportu znajdują tu trampoliny, baseny z pianką do ćwiczenia równowagi i rampa m. in. dla snowboardzistów. W parku stworzono również akademię GOjump, w której będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. Otwarcie obiektu planowane jest na 14 maja. / PAP / Maciej Kulczyski
Wrocławski park trampolin, to jeden z największych obiektów tego typu w Polsce... Miłośnicy sportu znajdują tu trampoliny, baseny z pianką do ćwiczenia równowagi i rampę m. in. dla snowboardzistów. W parku stworzono również akademię GOjump, w której będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. Otwarcie obiektu planowane jest na 14 maja.
Tematy:
trampoliny we wrocławiu akademia GOjump Park trampolin Wrocławp park trampolin

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .

    Zobacz więcej