Warszawa

Świat pokochał triathlon. Dyscyplina rośnie w siłę również w Polsce

26 stycznia 2015, 14:13
- Cieszymy się, że Polski Związek Triathlonu docenił nasze dotychczasowe zaangażowanie w polski triathlon. Organizacja rozmaitych konkurencji w ramach Mistrzostw Polski to nie tylko nobilitacja, ale przede wszystkim dodatkowa motywacja do jeszcze większej pracy przy kolejnych imprezach – mówi Wojciech Kruczyński, dyrektor Endu Sport i współorganizator Enea Tri Tour 2015. – Staramy się organizować zawody tak, aby były one nastawione na komfort i bezpieczeństwo zawodników. Nie zapominamy także o kibicach, dla których w tym roku szykujemy mnóstwo ciekawych atrakcji – dodaje.
- Cieszymy się, że Polski Związek Triathlonu docenił nasze dotychczasowe zaangażowanie w polski triathlon. Organizacja rozmaitych konkurencji w ramach Mistrzostw Polski to nie tylko nobilitacja, ale przede wszystkim dodatkowa motywacja do jeszcze większej pracy przy kolejnych imprezach – mówi Wojciech Kruczyński, dyrektor Endu Sport i współorganizator Enea Tri Tour 2015. – Staramy się organizować zawody tak, aby były one nastawione na komfort i bezpieczeństwo zawodników. Nie zapominamy także o kibicach, dla których w tym roku szykujemy mnóstwo ciekawych atrakcji – dodaje. / Media
Polski Związek Triathlonu docenił jakość zawodów triathlonowych rozgrywanych w ramach cyklu ENEA Tri Tour 2014 i przyznał organizatorowi – firmie Endu Sport – prawo do przeprowadzenia wybranych konkurencji w ramach triathlonowych Mistrzostw Polski. Dzięki temu tegoroczna edycja Enea Tri Tour będzie jeszcze bardziej emocjonująca i prestiżowa. Triathlon dynamicznie rozwija się nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, czego najlepszym przykładem jest zbliżający się Challenge Dubaj.
Tematy:
zawody plywanie bieg bieganie rower Polska triathlon sport

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej