Eksperci od randkowania z Sympatia.pl postanowili lepiej przyjrzeć się roli, jaką w naszym życiu pełni sport i sprawdzić czy to pasja, która łączy ludzi na dłużej. W tym celu redakcja serwisu zrealizowała badanie na grupie 10 tysięcy osób aktywnie korzystających z siłowni. Wyniki mówią same za siebie!

Okazuje się, że niemal 70% ankietowanych uważa, że siłownia to doskonałe miejsce nie tylko do pracy nad kształtami, ale także do zwracania na siebie uwagi płci przeciwnej.

Jednocześnie, bywalcy siłowni prawie jednogłośnie (86%) twierdzą, że zamiłowanie do aktywności fizycznej może stanowić świetny pretekst do pójścia na randkę, ale przede wszystkim może być podstawą do budowania trwałego związku. W dodatku, nie są to deklaracje bez pokrycia, bo co piąty badany zdradza, że na randkę z osobą poznaną w fitness klubie umówił się przynajmniej raz.

Badanie zostało zrealizowane w maju i czerwcu br. i stanowiło kontynuację ogólnopolskiej akcji „Sportowe Randki”, w której tandem złożony ze specjalistów Sympatii i Pure Jatomi namawiał singli do aktywnego spędzania czasu.