• ~cvbn
    (2016-02-07 20:39)
    Przecież Rutkowski nie jest detektywem. Trzymajmy się faktów.
  • ~cojest
    (2016-02-07 13:39)
    chyba zdjęcia pomylilićsie ?!? Ja tu widze jeden szkalany stół i kilka zdjęć jakiś kurewek !
  • ~Der Szpicel
    (2016-02-07 16:19)
    Hahahaha,najsłynniejszy,i do teko ,,detektyw,,.Jaja jak berety.Szmalcowna gwiazda pejsatych telewizorni.Ot jego słynnosc...prostak z zadufaną geba,ale mający słusznych sPOnsorów
  • ~daaaa
    (2016-02-07 18:41)
    hahajaki slynny typowt cham i pustak
  • ~hej sokoly
    (2016-02-08 00:42)
    niestety, ani dom, ani kobitka, ani na helm krzyzacki obrzepolony rutkowski nie robia wrazenia. wrecz przeciwnie, pachnie nowobogackim splendorem.
  • ~ta jego majaplich wyraznie siebie promuje a nie jego dom
    (2016-02-07 16:50)
    widać, że babeczka się nudzi i już niedługo puści go z torbami
  • ~lech
    (2016-02-08 15:25)
    ten w kostiumie to Rutkowski?
  • ~Jurek
    (2016-02-07 21:19)
    Jedno jest pewne pomijając bardzo piękny dom i samochód oraz atrakcyjną kobietę nic nie przebije fryzury Pana Rutkowskiego.Hahahaha
  • ~Emil
    (2016-02-07 14:52)
    Zdięcia o tematyce promującej i podkreślającej bardziej walory jego dużo młodszej żony niż domu a o której narazie nic nie słychać o rozwoju i karierze jako supergwiazdy czy jakiejś znanej supermodelki.Bo i o sukcesach dedektywa już nie jest tak głośno jak 20 lat czy naście lat temu.To częściej Rutkowski dedektyw bez licencji podobno organizuje jakieś konferencje prasowe , którymi popularne stacje rtv nie chcą zajmować czasu antenowego uważając że to tylko darmowa reklama i promocja upadłego dedektywa bez licencji , który wkopał się w studnie bez dna. Jak to co widać Rutkowski nie ukrywał z przestępstwa za które dostał wyrok to znaczyłoby że w Polsce na dedektywowaniu bez licencji można dorobić się prawdziwego majątku.
  • ~karoli
    (2016-02-07 18:50)
    faktycznie kilka kurewek domu nie vidac ale lubie Rutkowskiego