• ~WAW
    (2013-07-01 16:08)
    I GDZIE TE METAMORFOZY? TU AZJATA I TU AZJATA (Z TYM ZE TEN PIERWSZY NATURALNY, A TEN DRUGI UDZIWNIONY)...
  • ~nie da sie
    (2013-07-01 17:57)
    Moga sie pociąć jak tylko chcą. Natury nie zmienią. Dla całkowitej zmiany wyglądu nie wystarczy skalpel. Trzeba jeszcze wziąć pod uwage chociażby kolor, grubość i kształt włosów. Sa równiez różnice w anatomii. Za co oni sie biorą? chyba, że to kilku cwaniaków chce dobrze zarobić, a to juz inna sprawa.
  • ~Palec bozy
    (2013-07-02 01:28)
    Moim zdaniem przemiana jest rewelacyjna! Wszyscy wygladaja pięknie oprócz tej pierwszej dziewczyny która była także ładna przed operacją.
  • ~mm
    (2013-07-02 01:49)
    Fantastyczni chirurdzy. Efekty naprawde robia wrazenie.
    Szkoda, ze nie podano ile operacji i jaki koszt.
  • ~PO-skramiaczPOebów
    (2013-07-02 07:00)
    Zabrakło zdjęcia bufetowej po ostatnich nieprzespanych nocach
    z pięciozłotówką wydziaraną na botoksowym policzku.
  • ~Genitaliusz
    (2013-07-02 17:23)
    Podobny do Ibisza
  • ~jo
    (2013-07-03 09:01)
    Gdyby nie te komentarze "before" i "after" ciężko było by zgadnąć w którą stronę te przemiany. Szczerze to nie widzę różnicy - jakby po prostu inną minę zrobili. A tak na marginesie to azjatki nieźle się trzymają z wiekiem - trudno zgadnąć czy ma 16 czy 30, albo 25 czy 45. Śą plusy i są minusy
  • ~czesiek
    (2013-07-03 10:28)
    w ogóle się nie różnią...
  • ~loni
    (2013-08-25 20:55)
    pan na zdjęciu nr 6 przed operacja miał ewidentna wadę zgryzu więc w jego przypadku operacja była wręcz wskazana po operacji profil twarzy jest prawidłowy i wszystko wygląda tak jak należy.
  • ~Neli
    (2016-01-16 08:07)
    Mam mówić prawde niewidze różnicy jestem egipcjanką i nauczyłam się mówić po polski i niesądze aby człowieka zmienić za pieniądze a jeśli nawet to itak się nie zmieni...w środku-harakter o jeszcze wygląd nie jest najważniejszy

Może zainteresować Cię też: