• ~shedows
    (2013-05-03 19:56)
    Jeszcze tam tylko brakuje Sławka, kierownika solarium z pożyczonym zegarkiem ch cha cha cha cha cha
  • ~FAN
    (2013-05-04 01:17)
    ale ************* zegarek!!! wow! No i ten ************* prezydęt wszystkich eSBeków z Trujki!!! GIGANT INTELEKTU I DOWCIPU!!! CO ZA SPRYTNY INACZEJ GOŚĆ!!! RULEZ KOMORUSKI!!!
  • ~brak slow na POmatolskie koltunstwo
    (2013-05-04 10:26)
    kotyliony, tandente zegarki = PATOLOTIA POlska!
  • ~lis
    (2013-05-04 09:31)
    ciekawy jestem jak by sobie brode zaPOscil , jaki bysmy mieli wizerunek czarnego ksiecia
  • ~lis
    (2013-05-04 09:24)
    alicja kochaj go kochaj to jak przyjdzie ruski soldat to ci zrobi z p i c k i starom wyslozonom furazere jak na komo r u skich przystalo
  • ~lis
    (2013-05-04 09:17)
    wedlog OBOPU i CEBOSu to 70% bronek wyploczyna sprowadzil POlske do apsurdu ,orzel POlski bez korony to i to w czekoladowym stroju ,mysle ze na przyszly rok jak takowy nstompi to za orla bedziemy mieli szwabskom glape a jak tego bedzie malo to w tle POwiesimt sowiecki sierp i mlotek
  • ~hehe
    (2013-05-04 04:02)
    Kochane Lemingi, wiem ze to dzieki Wam ten osobnik pelni role p. Rezydenta.
    Z calym naleznym Wam szacunkiem musze powiedziec ze zarowno Wy jak i Wasz p. Rezydent - jestescie do doooopy!
    Z POwazaniem,
    hehe
  • ~Fan 2
    (2013-05-04 01:25)
    zarąbisty gostek!!! Komoruski RULEZ!!! Smutasy i nIedowiarki - przecz!! Jest git. a b ędzie jeszcze git do kwadratu!!! _--- Kocham Jethon oraz Dziadzię - the most sexy ladies in the universe!!! for siur!!!
  • ~wedel &sk-a
    (2013-05-04 09:49)
    Czekoladowy kurczak,czekoladowy prezydent,ale czekoladoPOdobny premier.
  • ~sal
    (2013-05-04 11:09)
    Flaga białoczerwona i Orzeł w koronie ..to świecka Swiętość Panśtwa...dlatego orzeł z czekolady i inne bajerki z flagą i Godłem państwowym...to kompletny nietakt ze strony Prezydenta i tzw "polskich" przywódców...