• ~gość
    (2013-04-23 09:36)
    Śliczna mężczizna.
  • ~Rolex man
    (2013-04-23 16:43)
    przecietny Rolex, szmatopisy np. Daytona to ok. 40 tys zl, wiec nie szalejcie palanty
  • ~znający realia
    (2013-04-23 22:33)
    No nie wiem czy z gołej ministerialnej pensyjki można zakupić drogie czasomierze ,świetne ciuchy i jeszcze karnety.Podejrzewam że bez pomocy "sponsorów" minister Nowak ubierał by się jak przysłowiowy Nowak
  • ~Drged
    (2013-04-23 22:18)
    Swinia nawet w zlotym plaszczu POzostanie tylko swinia ...
  • ~Jacek
    (2013-04-23 21:27)
    Co w tym złego, że dba o wygląd? Ładne rzeczy potrafią poprawić humor i wpłynąć na lepszą pracę. Wyglądajmy ładniej to i ładniej będzie wkoło. Dobre zegarki są "magiczne" dają przyjemność życia. Czemu równamy siebie w dół?
    Czy Wy, Stękacze, to znowu ta Polska? O siermiężnym patriotyzmie?
  • ~europejczyk48
    (2013-04-23 20:48)
    Te zegarki p. ministra to tylko objaw kompleksów i braku poczucia własnej wartości. Pan Nowak zapewne nie wie, że prezydent G.W. Bush nosił Timexa za 40 czy 50 dolarów bo pozycja męża stanu nie wynika z marki zegarka. Żalosne i żenujące.
  • ~a wy nie?
    (2013-04-23 20:28)
    Powtórzę za kimś... słoik. Z tym, że on do słoika... zegarki. Dżem też pewnie trzyma w skarpetach.
  • ~realista
    (2013-04-23 20:17)
    A Polacy naiwni jak mało kto za kilka miesięcy znów będą wołać Donald, Donald i lecieć do urn głosować jak guru każe w obawie przed wymyślonym potworem Kaczyńskim.
  • ~Piter
    (2013-04-23 22:12)
    Zarabia to ma, a nas niedługo na chleb nie będzie stać!
  • ~MARYLIN MONROL
    (2013-04-23 14:53)
    TAAAAAK, OCZYWISCIE, LEPIEJ NOSIC SANDALKI I BIALE SKARPETKI, A PRZED SOBA WILELKI BEBEN OD PIWSKA, ROZLAWANEGO PO ZEPSUTYCH ZEBACH...TFU...BRAWO NOWAKOPODOBNI, TAK TRZYMAC!!!